ZEGARKI PUMA GUMMY

PUMA słynie z zamiłowania do projektowania ubrań i akcesoriów, które rewelacyjnie sprawdzają się każdego dnia jako dodatek casualowego i niezobowiązującego stylu. Dlatego też nowa kolekcja zegarków z kotem na tarczy to oryginalna i ciekawa propozycja w trzech wariantach kolorystycznych, doskonale uzupełniająca garderobę osób szukających charakterystycznych czasomierzy.

Nie bez przyczyny projektanci marki nazwali linię GUMMY - z angielskiego gumowaty.  Wszystko za sprawą silikonowej konstrukcji zegarków – zarówno kopertę jak i pasek wykonano z tego tworzywa. Dzięki temu czasomierze PUMA mają nie tylko fajny, casualowy design, ale również są bardzo lekkie i przyjemne w noszeniu. Nowa kolekcja to trzy modele – czarny, biały oraz niebieski; każdy w wersji unisex mierzącej 46mm średnicy. Tarczę zegarków pokrywają poprzeczne wyżłobienia oraz wypukłe, duże logo marki. Zintegrowanie tych dwóch elementów pozwoliło uzyskać ciekawy efekt w stylu 3D. Model w wersji czarnej zdobią elementy w kolorze żółtego złota, natomiast bieli towarzyszy złoto, ale w różowym odcieniu. Niebieski zegarek połączono natomiast ze srebrnym kotem.

Hasło „Forever Faster” nieustannie towarzyszy marce przy tworzeniu nowych kolekcji. PUMA niezmiennie stawia na szybkość w wyprzedzaniu ustalonych reguł gry i modowych konwenansów. Dlatego też, każdy  przygotowany przez PUMĘ  projekt jest ciekawy, niesztampowy i nowatorski. Marka obrała taką ścieżkę nie tylko w temacie ubrań czy obuwia, ale również w podejściu do zegarków. Nic więc dziwnego, że prezentowana linia czasomierzy GUMMY doskonale wpisuję się w filozofię brandu  „Forever Faster”.

 

Cena zegarków : 399zł

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony