Zegarki Nautica - Na fali letnich kolorów.

Niebawem okres, na który większość z nas czeka cały rok. W planach wakacyjnych oprócz miejsca ważne jest też to, z czym pojedziemy do celu naszych letnich wojaży. A w dobie wszechobecnych trendów i oryginalnego designu trzeba pamiętać też o tym, by nawet na łódce dryfującej na środku jeziora wyglądać modnie i mieć ze sobą gadżety, będące na topie. Marka amerykańskich zegarków Nautica wyszła naprzeciw potrzebom modnego stylu swoich klientów, wypuszczając na rynek wakacyjną kolekcję różnokolorowych czasomierzy. Zegarki oprócz całej palety najmodniejszych w tym sezonie kolorów, cechują się wyjątkową odpornością, solidnością wykonania i sportową naturą.

 

Wakacyjna kolekcja zegarków to aż siedem linii różnych modeli. Taki asortyment pozwala na dobór zegarka na każdą okazję, a nawet na jego wybór w zależności od miejsca i charakteru podróży.

Zegarkiem polecanym dla pasjonatów nurkowania jest model BFD NMX 650 (N18633G), posiadający zakręcaną koronkę, która gwarantuje wodoszczelność do 200M. Oprócz tego, podobnie jak większość pozostałych zegarków tej marki, model ten posiada kopertę ze stali szlachetnej, obrotowy pierścień, mechanizm kwarcowy, szkło mineralne i gumowy pasek, doskonale sprawdzający się podczas wszelkiego rodzaju aktywności.

Ciekawym rozwiązaniem jest też multifunkcja, zastosowana w modelu BFD 100 MULTI (A16616G), który posiada kopertę o średnicy 46mm.

Dla pasjonatów chronografów Nautica stworzyła BFD NSR08  (N17584G) z dwukolorowym pierścieniem, a dla miłośników dużych czasomierzy model BFD 100 MULTI  (A15579G) z kopertą ze stali szlachetnej o średnicy 50mm.

Co prawda szczęśliwi czasu nie liczą, ale dla tych, którzy pilnują swojego kalendarza polecamy model  BFD 100 DATE (nr N14605G), posiadający wyraźny datownik na dole tarczy.

Warto też wspomnieć o modelu, który ma szeroką paletę barwnych pasków, bo aż w siedmiu kolorach, a jednocześnie jest najtańszym z wszystkich powyższych. Mowa o linii NSR 100, którą stworzono z myślą o osobach wyjątkowo wymagających pod względem kolorowych dodatków.

Przeglądając całą letnią kolekcję marki Nautica, nie sposób nie podsumować jej jednym, najprostszym stwierdzeniem – do wyboru, do koloru.

Oficjalnym dystrybutorem zegarków Nautica w Polsce jest firma Zibi S.A.


 

Marka NAUTICA powstała w 1983r. i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich  marek na świecie. Od kilkudziesięciu lat jest producentem profesjonalnej odzieży sportowej oraz wysokiej jakości ubrań w klasycznym stylu.

Inspiracja wodą oraz wieloletnie doświadczenia w przygotowywaniu najlepszych produktów  dla ludzi aktywnych i uprawiających wszelkiego rodzaju sporty wodne zainspirowały firmę do stworzenia zegarków Nautica.

Zegarki Nautica to połączenie żeglarskiego charakteru z europejskim stylem. Szeroki asortyment marki pozwoli dobrać zegarek na każdą okazję. NAUTICA To niepowtarzalny kształt, kolor i doskonała funkcjonalność.

 


 

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony