Ranking liceów - Kraków

Loading
Chart
o Good Year initial-scale=1, minimum-scale=1, width=device-width initial▼scale=1, minimum▼scale=1, width=device▼width (initial-scale=1, minimum-scale=1, width=device-width%)
o Ford initial-scale=1, minimum-scale=1, width=device-width initial▼scale=1, minimum▼scale=1, width=device▼width (initial-scale=1, minimum-scale=1, width=device-width%)
NYSE:GT

Good Year

Company ID [NYSE:GT] Last trade:initial-scale=1, minimum-scale=1, width=device-width Trade time:initial-scale=1, minimum-scale=1, width=device-width Value change:initial▼scale=1, minimum▼scale=1, width=device▼width (initial-scale=1, minimum-scale=1, width=device-width%)
NYSE:F

Ford

Company ID [NYSE:F] Last trade:initial-scale=1, minimum-scale=1, width=device-width Trade time:initial-scale=1, minimum-scale=1, width=device-width Value change:initial▼scale=1, minimum▼scale=1, width=device▼width (initial-scale=1, minimum-scale=1, width=device-width%)
Dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach oni po prostu je mają


Akcje, kursy akcji nowanych na GPW

Notowania indeksów GPW

Więcej…
 
Notowania indeksów giełd światowych oraz surowców

>Bieżące notowania giełd światowych i surowców:

 
Wszystko co powinieneś wiedzieć o kredycie mieszkaniowym

domozkasyW życiu każdego z nas przychodzi taka chwila, w której podejmujemy decyzję o kupnie mieszkania. Niektórzy szukają na rynku wtórnym, inni zaś zaglądają na rynek pierwotny i przeglądają oferty deweloperów. Jednak nie wszystkich stać na kupno nowego mieszkania za gotówkę. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest kredyt mieszkaniowy. Przed wzięciem kredytu mieszkaniowego musisz sprawdzić wiarygodność dewelopera, który sprzedaje Twoje wymarzone cztery kąty. Te informacje potrzebne Ci będą również w późniejszym czasie, bo kredytodawca też jest nimi zainteresowany. Powinieneś sprawdzić, czy deweloper jest wypłacalny,  czy nie był karany za oszustwo oraz czy ma dokument, który potwierdza prowadzenie przez niego działalności deweloperskiej. Pozwoli Ci to ustrzec się przed sytuacją, w której Ty wpłacisz pieniądze za mieszkanie, a ten po prostu zniknie.

Więcej…
 
Zdarzenie losowe wrogiem w Twoim domu

Decydując się na podpisanie polisy ubezpieczenia mieszkaniowego, kierujemy się przede wszystkim chęcią zabezpieczenia naszego dobytku przed skutkami różnorodnych zdarzeń i wypadków, które zagrażają nam w codziennym życiu. Takie nieprzyjemne sytuacje w przypadku ubezpieczeń mieszkaniowych nazywane są zdarzeniami losowymi i to o nich będziemy dziś rozmawiać. Postaramy się w prosty i przejrzysty sposób przedstawić, czym są zdarzenia losowe, co się do nich konkretnie zalicza i które z nich są objęte ubezpieczeniem mieszkania. Na koniec porozmawiamy również, jak się zachować w sytuacji takiego zdarzenia, by uzyskać pełną pomoc ze strony ubezpieczyciela.

Więcej…
 
Jak przebiega procedura zgłaszania szkody komunikacyjnej?

Stłuczka, wypadek, kolizja, czyli mówiąc ogólnie szkody komunikacyjne to sytuacje, w których mało kto potrafi zachować spokój. Poza oczywistymi nerwami wynikającymi z samego zdarzenia wiele osób wpada też w panikę, gdyż nie ma pojęcia, jak zachować się w następstwie takiej szkody. Dlatego warto zawczasu utrwalić sobie, jak przebiega procedura zgłaszania szkody komunikacyjnej, by być przygotowanym na każdą okoliczność.

Więcej…
 
Kursy walut

Bieżące notowania kursów walut:

 
Tańsze AC, czyli jak można obniżyć składkę ubezpieczenia

Autocasco to dobrowolne ubezpieczenie komunikacyjne, obejmujące swoją ochroną Twój samochód i jego wyposażenie przed finansowymi konsekwencjami wszelkich uszkodzeń czy kradzieży. Ceny AC różnią się od siebie w zależności od zakładu ubezpieczeń i wybranej przez Ciebie opcji. Warto więc uświadomić sobie co tak naprawdę wpływa na finalną cenę Twojego ubezpieczenia.

Więcej…
 
Najlepsze zawody na kryzys według jobbaloon.com

Choć weryfikacja pracownika jest na coraz wyższym poziomie, dostanie dobrze płatnej pracy graniczy z cudem, to nadal można znaleźć ciekawe i dobrze płatne oferty pracy  z wąskich dziedzin.Mimo, że limit stanowisk dla magistrów skończył się już dawno, to nadal brakuje specjalistów oraz osób, które podejmą się zajęć nieraz wykańczających fizycznie i psychicznie. Spośród wielu stanowisk, wybraliśmy 3 dobrze prosperujące zawodów, które pozwolą przetrwać kryzys w Polsce

Więcej…
 
Jak Polacy naprawiają swoje auta?

Wypadki, kolizje i uszkodzenia samochodów to niestety dość częste zjawiska. Nikt z nas ich nie planuje, jednak mogą one dotknąć każdego kierowcę i to w najmniej spodziewanym momencie. Od błahych zarysowań i wgnieceń po poważne uszkodzenia, po których pojazd nie nadaje się do dalszej jazdy. A tak uszkodzone samochody trzeba przecież naprawić. I właśnie temu, w jaki sposób Polacy naprawiają swoje auta, poświecimy ten wpis. Niezwykle przydatnym będzie tutaj raport "Specyfikacja napraw powypadkowych w Polsce" opublikowany przez Liberty Direct i Polską Izbę Motoryzacji.

Więcej…
 
Fakty i mity o CV

CV maksymalnie na jedną stronę czy kreatywna oprawa graficzna życiorysu to jedne z najczęstszych mitów na temat CV. Nie tylko nie pomagają w znalezieniu pracy ale są zmorą samych rekruterów. Duża część poszukujących pracy zbyt dużą wagę przykłada również do zdjęcia zamiast koncentrować się na merytoryce.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony