PUMA PREZENTUJE TESTOWĄ WERSJĘ BUTÓW evoPOWER

Wyprzedzając o dwa tygodnie premierę kolekcji butów piłkarskich evoPOWER, PUMA zaprezentowała jej intrygującą zapowiedź, model evoPOWER CAMO. W butach z tej serii zastosowano identyczne rozwiązania i innowacje co w podstawowym modelu evoPOWER, natomiast unikatowym dodatkiem jest wzór kamuflażu. W ciągu następnych dwóch tygodni Cesc Fàbregas, Mario Balotelli i Marco Reus będą testować nowe buty na treningach i w trakcie meczy.

Kształt evoPOWER wzorowany jest na profilu bosej stopy. Koncepcje projektowe wykorzystane przy tworzeniu tych butów są absolutnym przełomem w branży. Dokładne parametry i szczegółowy opis działania nie zostały jeszcze ujawnione. Zgodnie z ogólną wizją projektantów buty te mają zapewniać graczowi jeszcze większą moc i precyzję. Po bliższym przyjrzeniu się wzorom zdobiącym przedpremierowy model, okazuje się, że jest to kompozycja szarych i turkusowych firmowych kotów PUMY, która swym wyglądem przypomina kamuflaż.

evopower_camo

Opisując buty evoPOWER CAMO, Cesc Fàbregas powiedział: „Każdy model przedpremierowy ma w sobie coś tajemniczego. Cieszę się, że jestem jednym z garstki szczęśliwców, którym będzie dane wypróbowanie tego niezwykłego produktu. Za każdym razem, gdy PUMA wręcza mi nowe buty, przeżywam chwilę ekscytacji, ale ten model przypadł mi szczególnie do gustu. Miałem okazję sprawdzić jego możliwości i nie mogę się doczekać dalszej gry w tych butach”.

Przedpremierowa seria evoPOWER CAMO dostępna będzie w wybranych sklepach internetowych od 16 stycznia.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony