Trzy odsłony nowej kolekcji zegarków Lorus

Szczypta zaskoczenia i garść tego, czego fani marki spodziewają się po nowościach  od Seiko Watch Corporation. 6 zegarków podanych  w trzech różnych stylizacjach - futurystycznej, sportowej oraz casual, to idealne uzupełnieniem męskiej linii zegarków Lorus.

Szczypta zaskoczenia to z pewnością dwa modele -  RP660BX9 i RP661BX9. Na pierwszy rzut oka proste zegarki - skórzane paski oraz stalowe, okrągłe koperty o przeciętnej średnicy. Jednak wyróżnikiem tych zegarków jest  tarcza. Nałożenie na siebie dwóch małych tarczek oraz umieszczenie loga marki w nietypowym dla Lorusa miejscu sprawia wrażenie silnej asymetrii oraz nadaje zegarkom futurystycznego wydźwięku. Nietypowe modele - niszowe, ale wyjątkowe.  Zegarki dla tych, którzy nie lubią masywnych i charakterystycznych czasomierzy, ale doceniają ciekawe i unikalne wykończenia.

Kolejne z nowości to zegarki o mocnym sportowym zabarwieniu - modele RT355DX9 oraz RT361DX9. W prezentowanych czasomierzach zastosowano dwa zabiegi stylizacyjne, które podkreślają męski "charakter" zegarków. Po pierwsze - duże, wystające koronki . Po drugie - grube i szerokie spojenie koperty z bransoletą/paskiem zegarka. Te elementy powiększają optycznie masywność i rozmiary czasomierza. Idealne na każdą porę roku. Wyposażone w chronograf, datownik oraz wodoszczelność 100m. Model RT355DX9 w całości wykonany jest ze stali szlachetnej, natomiast RT361DX9 zamiast bransolety posiada gumowy pasek, który w połączeniu z wodoszczelności jest świetnym i bezpiecznym rozwiązaniem dla fanów sportów wodnych.


Ostatnie z prezentowanych nowości to modele RT379DX9  oraz RT381DX9 . Dwie wersje - jedna na brązowym pasku , druga w wersji czarnej.  Wyposażone dokładnie tak samo jak wyżej wymienione zegarki sportowe, nie nadają się z pewnością ani na basen, ani do biegania. To zegarki, które stanowią idealny dodatek do męskiego stylu oscylującego między tym, co nazywamy elegancją, a tym co określamy w kategorii luzu. To tak zwany i znany wszystkim "casual".

 

Zegarki dostępne są w sieci salonów Time Trend oraz u partnerów handlowych frimy Zibi. Producentem zegarków Lorus jest Seiko Watch Corporation.

www : www.loruswatches.pl FP: https://www.facebook.com/LorusWatches

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony