Koniec roku w wielkim stylu - nowa kolekcja męskich zegarków Lorus

Na skórzanym pasku, na bransolecie i na pasku gumowym - trio chronografów zamyka paletę nowości japońskiej marki należącej do Seiko. Precyzyjnie wykończone, nietypowo zestawione kolory. Duża dawka męskiego charakteru, sportowego polotu i przełamanie sztampowości w męskich trendach zegarkowych.

lorusLinia obejmuje trzy  modele. Z jednej strony należą do tej samej kolekcji i cechuje je kilka wspólnych mianowników dostrzegalnych w detalach wykończenia , z drugiej zaś każdy jest wyjątkowy i unikalny na swój sposób. Trzonem kolekcji i jednocześnie najbardziej wyróżniającym się zegarkiem jest model RT342EX9. Prezentuje szczególnie modne tej zimy łącznie dwóch trendów - różowego złota oraz granatu. To zestawienie stało się popularne zarówno damskich jak i męskich zegarkach ; niszowe, ale zdecydowanie wyjątkowe, szczególnie na nadgarstku mężczyzny. Koperta zegarka wykonana jest ze stali szlachetnej, pasek skórzany. Chronograf posiada datownik oraz  wodoszczelność do 100m.

Niemniej ciekawy design prezentuje kolejny Lorus - RT315EX9. Z jednej strony elegancki - czarny z elementami złota na tarczy, z drugiej zaś na gumowym, wyżłobionym pasku, delikatnie przypominającym oponę samochodową. Funkcjami w żaden sposób nie odstaje od RT342EX9, niemniej właśnie gumowy pasek oraz wodoszczelność pozwalają na swobodne pływanie w zegarku

Ostatnim z prezentowanego trio jest model RT309EX9 . Najbardziej "spokojny" i typowy dla chronografów styl. W całości wykonany ze stali szlachetnej , oszczędny w zdobieniach. Jedynie czerwone elementy tarczy urozmaicają wygląd zegarka. Ten model to idealne rozwiązanie dla fanów zegarków, którzy szukają klasycznych , masywnych chronografów bez nadmiernej ilości zdobień .

Wszystkie zegarki wyposażone są w japoński mechanizm Seiko, wodoszczelność równą 100m oraz datownik .

Ceny zegarków : Lorus RT342EX9 429zł, RT315EX9 - 379zł, RT309EX9 - 379zł.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony