Nowe męskie buty podwyższające firmy Conhpol

Firma Conhpol, producent komfortowego, ręcznie wykańczanego obuwia, w swojej najnowszej ofercie proponuje pięć wzorów męskich butów podwyższających. W modelach zastosowano specjalnie zaprojektowany, innowacyjny system plus, który dodaje mężczyźnie 7 cm wzrostu. Obuwie może być ubierane zarówno na specjalne okazje, takie jak ślub, czy uroczyste przyjęcie, jak i na co dzień.

 

Proponowane przez Conhpol modele butów podwyższających zostały uszyte z wysokiej jakości, eleganckiej, licowanej skóry, na kauczukowej podeszwie, ze standardowym 3 centymetrowym obcasem. We wszystkich wzorach zastosowano innowacyjny system plus, który w sposób niezauważalny podwyższa mężczyznę aż o 7 centymetrów. Jego idea tkwi w zastosowaniu specjalnej wkładki umieszczonej w tylnej części buta. Dzięki temu nie widać samego podwyższenia, jedynie zapiętek jest wyższy, co w rezultacie daje naturalny efekt. Obcas pozostaje standardowy i ma normalną wysokość. Wyściółka wewnątrz obuwia dopasowuje się do stopy, gwarantując tym samym doskonały komfort noszenia.

W ofercie marki Conhpol znajdziemy obecnie 5 wzorów męskich butów podwyższających, w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, brązowej oraz popielatej. Wszystkie modele cechuje nowoczesna stylistyka, zgodna z najnowszymi trendami. Wśród proponowanych butów znajdziemy klasyczne, sznurowane półbuty wizytowe w kolorze czarnym. Kolejny wzór to eleganckie półbuty wykończone stylowymi przeszyciami, dostępne w kolorze czarnym i popielatym. Ciemne dodadzą szyku podczas specjalnych okazji, takich jak przyjęcia, bankiety oraz wesela. Wariant jaśniejszy może być adresowany do mężczyzn planujących ślub, poszukujących dodatków do modnego i coraz częściej wybieranego w tym sezonie jasnego garnituru. Inna propozycja to brązowe, sznurowane półbuty ozdobione przeszyciami. Dla klientów ceniących klasykę w najlepszym wydaniu, model dostępny jest także w kolorze czarnym.

Model 1

Klasyczne, męskie buty wizytowe w kolorze czarnym. Model jest sznurowany i idealnie pasuje do garnituru. Sprawdzi się również w wersji smart casual. Buty zostały uszyte z licowanej skóry, na wysokiej jakości, kauczukowej podeszwie, ze standardowym 3 centymetrowym obcasem. W modelu zastosowano niewidzialny system plus, który w sposób niezauważalny podwyższa mężczyznę aż o 7 centymetrów. Dzięki użyciu specjalnej wkładki obcas ma normalną wysokość, jedynie zapiętek jest wyższy, co daje naturalny, niewidoczny efekt podwyższenia.

Model 2

Eleganckie półbuty męskie ze skóry licowej, wykończone stylowymi przeszyciami. Sznurowane, na termoplastycznej kauczukowej podeszwie i 3 centymetrowym obcasie. Tym, co odróżnia je od innych produktów, dostępnych na rynku, jest użycie systemu podwyższającego. Niewidzialna wkładka wewnętrzna, w sposób niezauważalny, podnosi mężczyznę o dodatkowe 4 centymetry. Wyściółka wewnątrz obuwia dopasowuje się do stopy, gwarantując doskonały komfort noszenia.

Model dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i popielatej. Czarne półbuty doskonale sprawdzą się podczas wszelkiego rodzaju specjalnych okazji, takich jak przyjęcia, gale, bankiety czy wesela. Model w wersji popielatej może być propozycją dla Panów Młodych podążających za trendami, którzy zdecydują się na stylowe wykończenie modnego, i często wybieranego w tym sezonie, jasnego garnituru.

Model 3

Brązowe półbuty męskie na różne okazje. Doskonale sprawdzą się jako obuwie wizytowe. Wykończone przeszyciami i sznurowane. Wysokiej jakości kauczukowa podeszwa i 3 centymetrowy obcas dodają im szyku. Dzięki zastosowaniu systemu plus, podwyższają o 7cm. Zapewnia to niewidzialna z zewnątrz wkładka i wyższy zapiętek, natomiast obcas jest standardowej wysokości, co tworzy naturalny efekt. Dla klientów ceniących sobie klasykę w najlepszym wydaniu, model dostępny jest także w kolorze czarnym.

Wszystkie modele butów podwyższających Conhpol dostępne są w cenie 329 zł w salonach firmowych producenta (Katowice- 3 Stawy, Wrocław- Pasaż Grunwaldzki, Przemyśl, Łódź- Manufaktura, Malbork- Galeria Malborska, Tarnów- Galeria Tarnovia, Kraków- Bonarka) oraz
w uruchomionym niedawno sklepie internetowym pod adresem http://conhpol.pl/sklep

Buty podwyższające to dobra propozycja dla mężczyzn poszukujących dodatków do stroju na specjalne okazje jak i na co dzień. W naszej ofercie z pewnością znajdą coś dla siebie panowie planujący ślub, czy wybierający się na uroczyste przyjęcie. Projektanci Conhpol dbają o efektowny wygląd obuwia, zapewniając mu szykowny, stylowy design. Buty są bardzo wygodne i spełniają wszystkie wymogi komfortu. Tym, co dodatkowo je wyróżnia jest wysoka jakość wykonania oraz staranne, ręczne wykończenie. ”– powiedziała Klaudia Konopka z Conhpol.

W najbliższym czasie firma Conhpol planuje rozszerzenie swojej oferty butów podwyższających o kolejne modele. Możemy spodziewać się 10 wzorów w różnych wersjach kolorystycznych.

Informacje o firmie:

Conhpol – polska firma obuwnicza prowadzona przez rodzinę Konopków od 1978 roku, wywodząca się z rodzinnego zakładu rzemieślniczego, ręcznie wytwarzającego obuwie. Jej siedziba znajduje się w Stanisławiu Dolnym k. Kalwarii Zebrzydowskiej. Conhpol ma od lat ugruntowaną pozycję w segmencie wizytowego obuwia dla mężczyzn. Od początku działalności firmy, niekwestionowanym hitem sprzedaży i produktem sztandarowym
w ofercie Conhpol są eleganckie buty garniturowe. Firma oferuje również obuwie klasyczne męskie i damskie, buty casualowe oraz sportowe. Conhpol posiada 13 salonów firmowych w Polsce oraz rozwinięty eksport do 18 krajów świata, gdzie marka zdobywa szerokie uznanie dzięki doskonałej jakości produkowanego obuwia oraz komfortowi noszenia.

Od 2012 roku Conhpol inwestuje w promocję obecności marki w sieci i dynamicznie rozwija usługi e-commerce. Firma otworzyła sklep internetowy, dostępny pod adresem www.conhpol.pl/sklep, w którym obecna jest pełna oferta produktów.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony