Nowa kolekcja zegarków GUESS - jesień 2014

W świecie mody niebieski zawsze odgrywał znaczącą rolę. W jednym sezonie delikatnie zaznacza swoją obecność, w innym zaś bezsprzecznie króluje. Tej jesieni  marka GUESS wykorzystuje moc koloru tworząc niepowtarzalną , chwytającą wzrok kolekcję zegarków dla niej i dla niego.

guessDżins to lider stylu "casual". Jest również najbardziej charakterystyczną i kojarzoną z domem mody GUESS dzianiną. Wykorzystując go w damskim zegarku, amerykańscy projektanci silnie nawiązali do początków marki, sięgających 1982 roku.

Przeszyty białymi nićmi dżins zdobi górną część paska,  natomiast od spodu dla komfortu i wygody pozostawiono skórę.   Do niebieskiej kolorystyki idealnie dopasowano niszowe, ale cały czas popularne w świecie zegarków różowe złoto. To ono zdobi zarówno pierścień na kopercie jak i elementy tarczy. W całości można wyczuć kombinatorykę i zabawę kontrastami - z jednej strony niebieski dżins obok różowego złota i stali, z drugiej świecące kryształy w sąsiedztwie wyraźnie zaznaczonych śrub.

Męski zegarek z prezentowanej kolekcji to niemal brat bliźniak wersji damskiej. Dżins zastąpiono silikonowym paskiem,  pierścień w różowym złocie - kolorem niebieskim, natomiast   miejsca kryształów "wypełniły" głębokie wyżłobienia. Jak na zabawę kontrastami przystało, z jednej strony pozostawiono nadające fabrycznego wyglądu śruby, z drugiej zaś  "podkręcono" elegancję zegarka wykończeniem tarczy, której tekstura przypomina plaster miodu.

Bez względu na płeć, kolekcja zegarków Guess jest wyjątkowa i unikalna . Nietypowe łączenie kolorów, materiałów, wykończeń, ale także dbałość o detale pozwoliły projektantom amerykańskiego domu mody stworzyć majstersztyk w segmencie zegarków "fashion".


Zegarki dostępne w sieci salonów Time Trend oraz u partnerów handlowych firmy ZIBI. Ceny : damski W0289L1 - 829 zł  , męski W0247G3 - 769 zł.
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony