Testy -
Testy
Golarka Braun Series 9 9290CC Wet&Dry test

Golarki Series 9  to flagowe modele golarek elektrycznych firm Braun. Od modelu flagowego oczekujemy czegoś więcej niż od zwykłej golarki, czy jednak to otrzymujemy? Na to i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w naszym teście.

Więcej…
 
Wielki test golarek elektrycznych
Testy
Wpisany przez Mirek   
piątek, 12 grudnia 2014 11:06

Ponieważ mamy okres kupowania prezentów postanowiliśmy pomóc osobom niezdecydowanym oraz nie znającym się na golarkach elektrycznych i przeprowadzić test maszynek elektrycznych w przedziale cenowym do 500zł. Do testów stanęły firmy: Remington, Braun i Philips a my dołożyliśmy coś od siebie. Niestety Zelmer nie zdecydował się na podjęcie rzuconej przez nas i konkurencję rękawicy. Zaznaczamy, że test jest subiektywną oceną autorów. Niniejszym do testów stanęły maszynki:

Więcej…
 
Słuchawki sportowe Philips SHQ3200 test i opinia
Testy
Wpisany przez Mirek   
wtorek, 25 listopada 2014 16:47

Jak dotąd nie znalazłem słuchawek dousznych, które mimo dodatkowych kabłąków nie wypadałyby mi z uszu, dotyczy to również słuchawek Bluethooth do telefonu.   Dlatego i do tego modelu podszedłem z dużą rezerwą.

Więcej…
 
Odkurzacz Samsung - test i opinia
Testy
Wpisany przez meskimbyc.pl   
czwartek, 21 listopada 2013 21:01

Dużo się mówi obecnie o przejmowaniu obowiązków domowych przez mężczyzn, choć badania CBOS wykazują, że raczej tylko się o tym mówi niż następuje to w rzeczywistości[1]. Natomiast badania przeprowadzone Anglii wykazały, że odsetek rozwodów wśród małżeństw nowoczesnych starających równo dzielić między małżonków obowiązki domowe jest o około 50% większy niż wśród małżeństw gdzie to na kobietę przypada lwia część obowiązków domowych[2].  Czy nowy odkurzacz Samsung VC20F70HNAR skusi nas do zaryzykowania rodzinnego szczęścia?

Więcej…
 
Żelazko Philips PerfectCare Xpres z funkcją Optimal TEMP test i opinia
Testy
Wpisany przez Mirek   
piątek, 19 kwietnia 2013 11:39

Kiedyś, ktoś mi powiedział, że prasowanie koszul to zbyt poważne zajęcie, aby pozostawiać je kobiecie. Z czasem doszedłem do przekonania, że to całkiem wygodne tłumaczenie, kiedy żona się zbiesi i nie chce prasować.  Oczywiście już podnoszą się głosy o podziale obowiązków domowych, ale badania między innymi CBOS pokazują, że tak naprawdę przejmowanie prac domowych przez mężczyzn dotyczą tylko 1-2% społeczeństwa. Tak zwane prace domowe były i są domeną kobiet. Dlaczego w taki razie wzięliśmy się za testowanie żelazka? Po pierwsze patrz akapit pierwszy po drugie jest wiele sytuacji, w których mężczyzna musi chwycić za żelazko i tu zaczynają się „schody”.

Więcej…
 
Wieża muzyczna Philips DCM5090/10 test i opinia
Testy
Wpisany przez Mirek   
piątek, 19 października 2012 12:02

Kobiety, ach te kobiety… Co one mogą mieć wspólnego z testem sprzętu Hi-fi? Wszystko! Tym razem będziemy mieli przyjemność testować  i poznać  opinię kobiet na temat wieży muzycznej Philips DCM5090/10

Więcej…
 
Multicooker idealny nie tylko na lato - test
Testy
Wpisany przez Mirek   
poniedziałek, 25 lipca 2016 12:42

Standardowo testy zaczynają się od opisu wyglądu zewnętrznego urządzenia, funkcji i sterowania. ale nie tym razem. Dlaczego? Ponieważ nikt nie lubi jak ktoś przy ognisku rozwodzi się nad idealnym kijem do pieczenia kiełbasy. Liczy się jej smak a to, że czasem kiełbasa się przypali, czy wpadnie do ogniska też nie stanowi problemu. Niektórzy uważają nawet, że taka jest najlepsza! W tym przypadku ograniczymy wstęp do stwierdzenia, że Multicooker służy do przygotowywania doskonałego jedzenia.

Więcej…
 
Test słuchawek sportowych SHQ5200 Philips
Testy
Wpisany przez Mirek   
środa, 26 listopada 2014 15:07

Słuchawki Philips SHQ5200 to propozycja dla użytkowników, którzy nie chcą zrezygnować z dobrej jakości dźwięku przy uprawianiu sportu.

Więcej…
 
Smartfon Overmax vertis Yard test i opinia
Testy
Wpisany przez Mirek   

Przez ostanie tygodnie mieliśmy przyjemność (tak nie bójmy się tego słowa) używać w codziennej pracy i w czasie wolnym smarfonu Overmax vertis YARD. Jeżeli jesteście na etapie zmiany telefonu lub szukacie pomysłu na prezent mikołajkowy lub pod choinkę to warto przeczytać ten materiał. Czy Overmax sprawdza się na co dzień w pracy na zawodach sportowych i w chwilach relaksu? Co sądzą o nim wymagające nastolatki? O tym przeczytacie w naszym teście. Zacznijmy od praktyczności.

Więcej…
 
Parowar Philips HD9190 nasz test i opinia
Testy
Wpisany przez Mirek   
poniedziałek, 06 maja 2013 12:36

paropwar hd9190 philipsZapraszamy Państwa na test parowaru Philips HD9190. Urządzenia, które wniosło nie tylko wiele ożywiania w nasze zwyczaje kulinarne, ale stało się pożądanym numerem jeden na liście naszych zakupów.

Więcej…
 
PS Vita - nie tylko nasza opinia
Testy
Wpisany przez Mirek   
wtorek, 27 listopada 2012 15:11

Niedawno mieliśmy przyjemność testowania urządzenia PS Vita, czyli mobilnej konsoli do gier. Jednak w tym przypadku ograniczenie się do określenia konsola do gier jest naszym zdaniem dużym uproszczeniem. Wyposażenie PS Vita nie różni się niczym poza znacznie wydajniejszymi podzespołami od tableta i z powodzeniem może go zastępować! Przy czym cena jest zdecydowanie bardziej korzystniejsza biorąc pod uwagę, że PS Vita posiada czterordzeniowy procesor i multidotykowy ekran OLED. Oczywiście jak, każdy tablet posiada kamerę z przodu i z tyłu.

Więcej…
 
Stacja dokująca Philips Fidelio dla Androida – test i opinia
Testy
Wpisany przez Mirek   
wtorek, 17 lipca 2012 21:48

Właściciele urządzeń przenośnych pracujących pod systemem Android w porównaniu z właścicielami iPodów, iPhonów i iPadów byli dotychczas traktowani po macoszemu. Zaliczają się do nich posiadacze urządzeń takich firm jak HTC, LG, Motorola, Samsunga, Sony do których dołączyli ostatnio posiadacze tabletów z Carrefoura czy Biedronki.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2

Copyright © 2009-2016 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony