meskimbyc -
Pulsometr Sigma 15.11 opinia pożegnalna  Email

Miałem przyjemność korzystania z tego urządzenia przez prawie dwa lata. Niestety przez ostatnie pół roku moja Sigma 15.11 przeleżała na półce.  Po powrocie do wzmożonej aktywności fizycznej chciałem dalej korzystać z pulsometru, który w moim przypadku był niezwykle pomocny w treningach i przygotowania do kolejnych startów w zawodach.

Więcej…
 
Lista najbardziej wysportowanych państw świata  Email

Fitbit, globalny lider rynku technologii służących do monitorowania codziennej aktywności fizycznej, przeanalizował dane dotyczące aktywności dziesiątek milionów użytkowników z całego świata, tworząc listę najbardziej wysportowanych państw. Polska znalazła się na 22. miejscu w rankingu.

Więcej…
 
RADAWSKI BIEG PO ZDROWIE  Email

Już w niedzielę 22 października br. w Radawie odbędzie się po raz pierwszy rodzinny „Bieg po Zdrowie” organizowany przez hotel Bacówka Radawa&Spa****. Ambasadorzy biegu, znani polscy lekkoatleci: Mariusz Giżyński, Małgorzata Sobańska oraz Piotr Pogon tego dnia wesprą uczestników trzech kategorii: biegu dla dorosłych, dzieci oraz osób niepełnosprawnych, zagrzewając każdego do walki oraz życząc im powodzenia, a przede wszystkim miłej zabawy. Natomiast całą imprezę poprowadzi prezenterka telewizyjna Agnieszka Hyży.

Więcej…
 
Jogging jesienią – bezpiecznie i bezproblemowo  Email

Jesień to nie tylko wiatr, spadające liście i deszcz, ale też coraz krótsze dni. Bieganie o tej porze roku jest równie przyjemne, jak w letnie wieczory. Ważne jednak, żeby być dobrze przygotowanym.

Więcej…
 
Reebok ZQUICK buty na medal? Test i opinia  Email

Mimo tego, że firma Reebok skoncentrowała się na produkcji butów do fitnessu to model Reebok ZQUICK ELECTRIFY został zaprojektowany do biegania w mieście po nawierzchni asfaltowej i betonowej. Dzięki specjalnie zaprojektowanie podeszwie buty doskonale trzymają się nawierzchni i pozwalają na szybkie zmiany kierunku biegu. Przewidziane są też do krótkich i średnich dystansów, dlatego postanowiliśmy je sprawdzić na I Cracovia Półmaratonie Królewskim. Towarzyszyły mi również w bezpośrednim przygotowaniu do startu.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3

Copyright © 2009-2016 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony