Garnitur na miarę mężczyzny

Garnitur na miarę. Garnitur towarzyszy mężczyźnie w najważniejszych chwilach jego życia, dlatego powinien być wyjątkowy jak chwila na którą go zakłada.

 

 

Jeśli zależy nam na naprawdę dobrym i nietuzinkowym wyglądzie proponujemy rozwiązanie jakim jest uszycie garnituru na miarę. Zachęcamy do tego również tych, którzy traktują garnitur jako inwestycję długoterminową.
Ubrania na miarę szyją dla siebie gwiazdy kina, znani politycy, ludzie kultury, biznesmeni. Jedni korzystają z usług uznanych krawców (wystarczy popatrzeć na rekomendacje takich zakładów krawieckich jak Artystyczna Pracownia J. Turbasa czy Pracownia Krawiecka Zaremba). Inni z kolei doceniają firmy zajmujące się szyciem na miarę, które po umówionym spotkaniu (w dowolnym miejscu w Polsce) przysyłają swoich pracowników. Firmy te mają także specjalnie przygotowane atelier gdzie można skorzystać z ich usług.

Jaki są zalety szycia na miarę?

Szycie na miarę bazuje na indywidualnym podejściu do klienta. Idealne dopasowanie garnituru do sylwetki (nie na odwrót!), ukrycie niedoskonałości ( np. zgubienie kilku kilogramów, dodanie wzrostu, itd.) to sprawa priorytetowa. Opcja ta pozwala na wybór najlepszych tkanin i najmodniejszych deseni. Wykończenie też jest z najwyższej półki. Takie szczegóły jak: ręcznie przyszyte guziki „na krzyż”, monogram na podszewce marynarki, ręcznie obrobione dziurki guzików, czy rozpięty ostatni guzik w rękawie marynarki to poza nienagannym wyglądem znaki rozpoznawcze szycia na miarę. Za taką usługę trzeba zapłacić od 3.000 do 50.000 złotych. (Jeżeli interesuje Cię taka usługa kliknij po więcej informacji).

Większość zalet szycia na miarę posiada program Made to Measure firmy Vistula.

www.vistula.com.plTo ciekawa oferta również od strony finansowej. Propozycja tkanin w programie to wysokiej jakości wełny o gramaturze i skręcie idealnie dopasowanym do naszego klimatu. Można wybierać spośród dużej różnorodności deseni, kolorystyki i splotów. Zwieńczeniem wysokiej jakości garniturów są wyselekcjonowane podszewki, guziki z rogu bawolego oraz specjalne wykończenia: ozdobne fastrygi i obszycia, rozpinane guziki w rękawach czy monogram na życzenie. Marynarki wykonane według tego projektu są lekkie, doskonale dopasowują się do sylwetki, „oddychają”. Wszystko to dzięki wykorzystaniu wkładów piersiowych z naturalnego włosia końskiego oraz wykonaniu klap metodą pikowania, a nie klejenia. W spodniach pas spodniowy od wewnątrz posiada specjalne wykończenie zapobiegające wysuwaniu się koszuli, a zastosowanie wysokiej jakości „kolanówki” uniemożliwia wypychanie kolan.


Odpinana guziki są świadectwem wyrobu z górnej półkiAby skorzystać z takiej usługi wystarczy udać się do jednego z 7 salonów prowadzących usługę MTM. Tam specjalnie przeszkolony menager pomoże nam w doborze tkaniny i fasonu garnituru do naszej sylwetki, doradzi dodatki, a wszystko to zgodnie z najnowszymi trendami. Jako że usługa opiera się na specjalnie przygotowanych „setach” zamówienie można sfinalizować w trakcie jednego spotkania. Na tym jednak nie koniec... Aby nadać całości wyjątkowy charakter możemy od razu zamówić koszulę, uszytą oczywiście także na miarę, ale o tym… następnym razem.

Reasumując - ponad pięćdziesięcioletnie doświadczenie w tworzeniu profesjonalnych szablonów oraz konstrukcji odzieżowych pozwala na wykonanie niemal idealnego ubioru, w niczym nie ustępującego dziełom tradycyjnego ręcznego krawiectwa.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony