Twoje Auto -
Twoje Auto
Ferrari 488 Pista na oponach MICHELIN Pilot Sport Cup 2
Auto

Opony MICHELIN Pilot Sport Cup 2 K2 o ultrawysokich osiągach będą montowane fabrycznie we wszystkich egzemplarzach najnowszego Ferrari 488 Pista. Opony zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o tym modelu Ferrari.

Więcej…
 
MICHELIN Primacy 4
Auto

Na rynek trafia nowa letnia opona osobowa MICHELIN Primacy 4, która dzięki innowacyjnej konstrukcji zapewnia krótką drogę hamowania na mokrej nawierzchni aż do zużycia bieżnika do wysokości 2 mm. Nowa opona Michelin ma także oznaczenia ułatwiające kontrolowanie poziomu zużycia ogumienia. Z badań DEKRY wynika, że  MICHELIN Primacy 4 cechuje trwałość większa o 18 tys. km od innych opon tego segmentu dostępnych na rynku.

Więcej…
 
Nawet 70% pojazdów ma wyeksploatowany płyn hamulcowy.
Auto

Statystyki niestety nie kłamią. Z badań* wynika, że większość samochodów porusza się z nadmiernie zużytym płynem hamulcowym, co stanowi poważne zagrożenie na drogach. To niestety nie wszystko. Większość kierowców nie wie, jaką funkcję pełni płyn w układzie hamulcowym.

Więcej…
 
Jaki płyn do chłodnic wybrać?
Auto

Jakie funkcje pełni płyn chłodniczy? Czy w awaryjnych sytuacjach zamiast płynu możemy użyć wody? Niebieski, różowy, a może zielony? – Czy kolor ma jakieś znaczenie? Producent płynów chłodniczych marki Glixol odpowiada na najczęściej zadawane pytania.

Więcej…
 
Nowa linia płynów chłodniczych Glixol
Auto

Organika S.A. jest jednym z czołowych producentów m.in. chemii motoryzacyjnej. Jeśli chodzi o tę branżę jest największą grupą kapitałową w Polsce. Firma wciąż poszerza swoją ofertę wprowadzając na rynek innowacyjne produkty. W ofercie Organiki S.A. właśnie pojawiła się nowa linia płynów do chłodnic Glixol. To jednak nie wszystkie zmiany jakie wprowadza  właściciel marki. Na stronie internetowej dostępna jest również aplikacja, która ułatwia wybór odpowiedniego produktu.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony