Twoje Auto -
Twoje Auto
Jaki płyn do chłodnic wybrać?
Auto

Jakie funkcje pełni płyn chłodniczy? Czy w awaryjnych sytuacjach zamiast płynu możemy użyć wody? Niebieski, różowy, a może zielony? – Czy kolor ma jakieś znaczenie? Producent płynów chłodniczych marki Glixol odpowiada na najczęściej zadawane pytania.

Więcej…
 
Nowa linia płynów chłodniczych Glixol
Auto

Organika S.A. jest jednym z czołowych producentów m.in. chemii motoryzacyjnej. Jeśli chodzi o tę branżę jest największą grupą kapitałową w Polsce. Firma wciąż poszerza swoją ofertę wprowadzając na rynek innowacyjne produkty. W ofercie Organiki S.A. właśnie pojawiła się nowa linia płynów do chłodnic Glixol. To jednak nie wszystkie zmiany jakie wprowadza  właściciel marki. Na stronie internetowej dostępna jest również aplikacja, która ułatwia wybór odpowiedniego produktu.

Więcej…
 
Nowa zimowa sportowa opona Continental
Auto

Continental wprowadził do oferty zimową oponę WinterContact™ TS 860 S. Model przeznaczony do samochodów z silnikami o dużej mocy to rozszerzona wersja opony WinterContact™ TS 860, która zwyciężyła w wielu niezależnych testach. Nowa opona to połączenie najlepszych doświadczeń Continental w zakresie ogumienia zimowego i sportowego oraz innowacyjnych technologii opracowanych i wdrażanych przez niemieckich specjalistów.

Więcej…
 
Co kryje Coupe Mitsubishi Eclipse Cross?
Auto

SUV ze sportowym charakterem naszpikowany nowościami technologicznymi jak system ograniczający skutki kolizji czołowych, system informujący o niezamierzonej zmianie pasa, czy system kamer dookólnych, z których komputer komponuje na ekranie centralnym obraz pokazujący samochód „z lotu ptaka” - tak wyposażony będzie najnowszy model Mitsubishi Eclipse Cross. Auto przyjechało do Polski na przedpremierowy pokaz. Jak wygląda?

Więcej…
 
Wyświetlacze Continental seryjnie montowane w Mazdzie
Auto

Continental, producent opon i wiodący dostawca rozwiązań dla branży motoryzacyjnej, rozpoczyna seryjną produkcję wyświetlaczy przeziernych typu combiner do pojazdów ze stromo nachyloną szybą przednią w samochodach osobowych marki Mazda. Wyświetlacze będą montowane w modelach 2/Demio oraz CX-3 w ramach dodatkowego pakietu wyposażenia.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony