Twoje Auto
Akumulatory samochodowe: po letnich upałach nadchodzą siarczyste mrozy
Auto

Gdy zbliża się zima, należy przygotować samochód do eksploatacji w niskich temperaturach. Około 40% awarii samochodów jest spowodowanych niesprawnością akumulatora. Czy Twój akumulator przetrwa zimę? Jedynym sposobem, aby się tego dowiedzieć, jest sprawdzenie jego stanu w warsztacie.

Więcej…
 
Ferrari 488 Pista na oponach MICHELIN Pilot Sport Cup 2
Auto

Opony MICHELIN Pilot Sport Cup 2 K2 o ultrawysokich osiągach będą montowane fabrycznie we wszystkich egzemplarzach najnowszego Ferrari 488 Pista. Opony zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o tym modelu Ferrari.

Więcej…
 
MICHELIN Primacy 4
Auto

Na rynek trafia nowa letnia opona osobowa MICHELIN Primacy 4, która dzięki innowacyjnej konstrukcji zapewnia krótką drogę hamowania na mokrej nawierzchni aż do zużycia bieżnika do wysokości 2 mm. Nowa opona Michelin ma także oznaczenia ułatwiające kontrolowanie poziomu zużycia ogumienia. Z badań DEKRY wynika, że  MICHELIN Primacy 4 cechuje trwałość większa o 18 tys. km od innych opon tego segmentu dostępnych na rynku.

Więcej…
 
Nawet 70% pojazdów ma wyeksploatowany płyn hamulcowy.
Auto

Statystyki niestety nie kłamią. Z badań* wynika, że większość samochodów porusza się z nadmiernie zużytym płynem hamulcowym, co stanowi poważne zagrożenie na drogach. To niestety nie wszystko. Większość kierowców nie wie, jaką funkcję pełni płyn w układzie hamulcowym.

Więcej…
 
Jaki płyn do chłodnic wybrać?
Auto

Jakie funkcje pełni płyn chłodniczy? Czy w awaryjnych sytuacjach zamiast płynu możemy użyć wody? Niebieski, różowy, a może zielony? – Czy kolor ma jakieś znaczenie? Producent płynów chłodniczych marki Glixol odpowiada na najczęściej zadawane pytania.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony