Reebok Pump Omni Lite – zainspiruj się stylem funky!
Wpisany przez Aneta Brzozowska   

Niepowtarzalna pompka już od 20 lat nadaje charakter butom Reebok Pump. Legendarny model Pump Omni Lite okrzyknięto kultowym, gdy tylko pojawił się na rynku! Dziś wzbogacony o designerskie detale powraca w energetyzujących barwach ku chwale breakdance’u!

reebokTrudno uwierzyć, że od momentu powstania technologii Pump minęły już dwa dziesięciolecia! Choć przez ten czas ukształtował się gust dwóch nowych pokoleń, legendarne buty z pompką wciąż są na topie!

Rewolucyjny mechanizm wbudowanej pompki ukryty w języku butów, sprawia, że chodzenie jest nieprzyzwoicie przyjemne. Doskonałe dopasowanie wnętrza modelu Pump Omni Lite do kształtu stopy gwarantuje wygodę, a podwyższona cholewka zapewnia stabilność i asekuruje każdy krok.

Reebok podążając za najnowszymi trendami nie zapomina o korzeniach. Respektując kultowy kształt butów uzupełnia go nowoczesnymi detalami. Dzięki temu Pump Omni Lite nadal zaskakują! W tym sezonie wyróżnią je atrakcyjne żywe kolory, które skupią na sobie uwagę tych mężczyzn, dla których breakdance to filozofia życia!

Wkręcasz się w niepowtarzalny breakdance’owy klimat? Lubisz czerpać inspiracje u samych źródeł? Omni Lite’y doskonale wpisują się w gust miłośników stylu funky, w którym decydujące znaczenie mają żywe, fluorescencyjne barwy.

Kontrast spokojnej szarości z cytrynowym odcieniem i szalonym motywem turkusowo-białej kratki będą mienić się w twoich oczach. Poczuj energię, jaką dają buty Reebok Pump Omni Lite i przenieś się do Nowego Jorku - epicentrum ulicznego tańca, miejsca, w którym ruch nie zatrzymuje się nawet na chwilę!

Usłysz rytm miasta mając na nogach buty Pump Omni Lite z nowej kolekcji Reebok Classics!

reebok.com/PL/classics

Cena: 429 PLN

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony