Whisky Grant’s 12 Years Old w limitowanej odsłonie

Od kwietnia br. na polskim rynku dostępna jest wielokrotnie nagradzana, 12-letnia whisky Grant’s w nowym, limitowanym opakowaniu, zawierającym również dwie eleganckie szklanki. Zestaw idealnie podkreśli ekskluzywny charakter i ponad 120-letnią tradycję marki.

 

Grant’s 12 Years Old to wyjątkowe połączenie najlepszych whisky zbożowych i single malt, które przez co najmniej 12 lat dojrzewają w dębowych beczkach. Zmysłowo ciepła, bogata w nuty owocowe i odrobinę pikantna, whisky Grant’s 12 Years Old wyróżnia się unikalną głębią i harmonią smaku, którą zawdzięcza trzymiesięcznemu finiszowaniu w beczkach po bourbonie. Jej wyrafinowany smak i elegancki bukiet zachwyca najbardziej wymagających koneserów whisky, został także wielokrotnie doceniony przez branżowych ekspertów. Ostatnio, w 2012 roku whisky Grant’s 12 Years Old została wyróżniona złotym medalem podczas konkursu Scotch Whisky Masters.

Nowe limitowane opakowanie w elegancki i nowoczesny sposób podkreśli bogate dziedzictwo rodowe marki, poprzez wykorzystanie takich elementów jak herb rodziny Grant i nowy element obecnego logotypu - dąb z pięcioma gałęziami, symbolizujący pięć pokoleń rodzinnego biznesu. Butelka zachowała swój charakterystyczny trójkątny kształt, nawiązujący do pierwszej trójkątnej butelki whisky Grant’s zaprojektowanej w 1956 roku przez znanego projektanta Hansa Schlegera. Zastosowana na opakowaniu kolorystyka, wykorzystująca srebro i złote elementy, podkreśli wyjątkowość i bogactwo smaku trunku.

„Limitowane opakowanie 12-letniej whisky Grant’s jest równie wyjątkowe jak zawarty w nim trunek o niepowtarzalnej głębi smaku. Oferujemy połączenie ponad 120-letniej historii marki z nowoczesnym wzornictwem szkła. Mamy nadzieję, że wprowadzenie do Polski limitowanej edycji Grant’s 12 Years Old zachęci konsumentów starzonej whisky do skosztowania tej mistrzowskiej kompozycji, nad której niezmienną recepturą od pięciu pokoleń czuwa rodzina Grant.” mówi Monika Melnicka Brand Manager marki Grant’s.

Pojawienie się na rynku Grant’s 12 Years Old w limitowanej edycji to niezła gratka tym bardziej, że opakowanie sygnowane dwoma dębami zwiera dwie szklanki do whisky. Jednak najważniejszy dla kolekcjonerów będzie zapewne fakt, że zestaw pojawi się w sklepach w bardzo ograniczonej ilości - 1000 sztuk.

Rekomendowana przez dystrybutora cena produktu to 114,99 PLN w handlu detalicznym.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony