GILLETTE - Pielęgnacja wrażliwej skóry mężczyzny nie tylko od Święta

Czas Świąt to przede wszystkim okres radosnych spotkań w rodzinnym gronie, podczas których obdarowujemy naszych najbliższych wymarzonymi prezentami. Mimo rodzinnego ciepła, Święta to również trudny okres dla naszej skóry, której szkodzą niskie, zimowe temperatury. Odpowiednio dobrany prezent to taki, który sprawi dużo radości obdarowanemu oraz pozwoli utrzymać komfort i zdrowy wygląd skóry twarzy.

Przy wyborze prezentu oprócz opakowania i ceny, należy kierować się jakością produktu, w szczególności dotyczy to kosmetyków do pielęgnacji twarzy. Świąteczny zestaw od Gillette to połączenie wszystkich elementów składających się na idealny upominek. Zestaw Gillette odpowiada na potrzeby pielęgnacyjne mężczyzny oraz zapewnia uczucie pełnego komfortu nie tylko w świątecznym okresie. Wybierz jeden z dwóch wariantów zestawu Gillette Fusion Cool White. W pierwszym, oprócz maszynki Gillette Fusion Cool White, znajdziesz żel do golenia serii Gillette Fusion, w drugi zestaw zaś zawiera dodatkowo balsam po goleniu Gillette Fusion.

Żel do golenia Gillette Fusion – nawilżona skóra przed goleniem

W okresie zimowym skóra twarzy poddawana jest działaniu czynników zewnętrznych nie tylko takich jak wiatr czy niskie temperatury, ale także suche i gorące powietrze płynące z samochodowej klimatyzacji. Wysuszona i podrażniona skóra wymaga odpowiedniego przygotowania do procesu golenia. Stosowanie właściwych preparatów zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia podrażnień i gwarantuje komfort golenia. Zadaniem np. żelu do golenia serii Gillette Fusion, jest odpowiednie nawilżenie skóry , a także zapobieganie wrastania włosów i występowania zapaleń około mieszkowych, co pomaga osiągnąć doskonałe efekty golenia. Pozwala osiągnąć doskonałe efekty golenia, niezależnie od grubości zarostu. Żel do golenia Gillette Fusion ponadto chroni oraz wzmacnia skórę twarzy, dzięki zawartości witaminy E i aloesu.

Gillette Fusion Cool White – najbardziej komfortowe golenie, również dla wrażliwej skóry

Nowa maszynka serii Gillette Fusion w wariancie Cool White to połączenie najbardziej zaawansowanej technologii Fusion z najwyższą jakością i precyzją golenia. Wszystkie cechy tej maszynki zapewniają delikatne golenie i pielęgnację nawet najbardziej wrażliwej męskiej skóry. Gwarancją jej skuteczności jest Rekomendacja Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Maszynka została wyposażona w pogrubiony pasek nawilżający Indicator, który zawiera olejki roślinne i gwarantuje lepszy poślizg maszynki. Ostrza Power Glide z powłoką AntiFriction minimalizują tarcie i zwiększają komfort golenia, także skórze wrażliwej. Zastosowany w maszynce system włókien Microfins, zapewnia jeszcze dokładniejsze golenie. Z kolei ergonomiczny uchwyt, zapewnia lepszą stabilność i kontrolę podczas golenia.

Balsam po goleniu Gillette Fusion – minimalne ryzyko wystąpienia podrażnień

Ostatnim etapem pielęgnacji męskiej skóry w procesie golenia jest zastosowanie odpowiedniego kosmetyku po goleniu. Zadaniem kosmetyku po goleniu jest łagodzenie skóry po zabiegu oraz jej optymalne nawilżanie i zapobieganie ewentualnym stanom zapalnym, wywoływanym np. przez wrastające włosy. Gillette poleca bezalkoholowy balsam po goleniu z serii Fusion, który nawilża skórę, pozostawiając trwające długo uczucie świeżości.

Maksymalna regularna rekomendowana cena detaliczna zestawu:

Fusion Power maszynka 1up + Fusion Zel 200ml + Fusion Balsam 100ml  55,42 PLN

Fusion Power maszynka + Fusion Żel 200 ml  39,44 PLN

Fusion Power maszynka + 75ml Fusion Żel  35,28 PLN

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony