NAJLEPSZA MASZYNKA DO GOLENIA DLA SUPERBOHATERA

GILLETTE DOŁĄCZA DO DRUŻYNY "LIGI SPRAWIEDLIWOŚCI" I ROZPOCZYNA MISJĘ O KRYPTONIMIE: "NAJLEPSZA MASZYNKA DO GOLENIA DLA SUPERBOHATERA"

We współpracy z filmem akcji "Liga Sprawiedliwości" z wytwórni Warner Bros. Pictures, Gillette rozpoczyna badania mające na celu rozwinięcie technologii, która pozwoli zadbać o pielęgnację kolejnego pokolenia superbohaterów


Gillette, wiodący na świecie ekspert w dziedzinie męskiej pielęgnacji, przenosi swoją działalność na wyższy poziom. Ogłasza dziś nowo zawarte partnerstwo z "Ligą Sprawiedliwości", filmem wytwórni Warner Bros. Pictures i wyrusza na misję, której celem jest rozwinięcie swojej technologii tak, aby spełniała potrzeby nawet najpotężniejszych superbohaterów.

Podczas misji ratowania Ziemi, meta-ludzie doświadczają działania wielu brutalnych żywiołów, od ekstremalnego zimna, wiatru i uderzających fal, po działanie gorących spalin w trakcie szybkiej pogoni za swym celem. Po stworzeniu różnorodnych produktów, zaprojektowanych z ogromną precyzją tak, aby były "Najlepsze dla mężczyzny", Gillette ma wyjątkowo korzystne warunki do stawienia czoła niecodziennemu wzywaniu, jakim jest odkrycie, co dokładnie jest "Najlepsze dla superbohatera" – niezależnie od tego, czy będzie to robić w laboratoriach Advanced Grooming Studies na całym świecie czy w kwaterze głównej Gillette World Shaving w Bostonie, w amerykańskim stanie Massachusetts.

Wiem jak głęboko muszą sięgnąć prace badawcze i rozwojowe, gdy chodzi o stworzenie maszynek do golenia zaspokajających potrzeby zwykłych ludzi, a obecnie korzystamy z tej wiedzy w sposób, o jakim wcześniej moglibyśmy tylko pomarzyć – mówi Kristina Vanoosthuyze, ekspert naukowy Gillette.

Aby zapewnić każdemu dostęp do „superbohaterskich doświadczeń”, limitowana edycja pakietów prezentowych Gillette x "Liga Sprawiedliwości" dostępna jest w sklepach do końca grudnia. Każdy znajdzie wśród nich swój własny super-zestaw w pudełku z motywem z „Ligi Sprawiedliwości”, między innymi:

  • zestaw zawierający rączkę Mach3 Base, 2 wkłady Mach3, oraz 75ml żelu Mach3 Turbo Comfort w sugerowanej cenie 51,99
  • Limitowana edycja, ze specjalnie zaprojektowaną rączką w stylu vintage, z motywem Justice League - Flexball Proglide, 3 zapasowe ostrza Proglide, oraz 75ml żelu Fusion w sugerowanej cenie 94,99

Ponadto, aby wasze wrażenia związane z "Ligą Sprawiedliwości" były jeszcze silniejsze, Gillette, wspólnie z Warner Brothers, zapewnia ekskluzywne treści wirtualne, które można teraz pobrać za darmo
ze sklepów Apple App Store oraz Google Play Store. Pozwolą wam one dołączyć do Ligi Sprawiedliwości w ekscytującej przygodzie w wirtualnej rzeczywistości, w której znajdziecie się w skórze kultowych superbohaterów DC i poczujecie potęgę ich supermocy. Do wyboru w aplikacji będą: Batman, Wonder Woman, Flash, Aquaman, oraz Cyborg.

Aby dowiedzieć się więcej na temat partnerstwa Gillette i "Ligi Sprawiedliwości", jak również ściśle tajnych prac badawczych i rozwojowych, których to przedsięwzięcie będzie wymagać, zobaczcie ogólnoświatowy spot reklamowy pod linkiem.

Informacje o "Lidze Sprawiedliwości"

Wytwórnia Warner Bros. prezentuje po raz pierwszy na dużym ekranie "Ligę Sprawiedliwości", epicki przygodowy film akcji w reżyserii Zacka Snydera, w którym w rolach głównych, jako słynni superbohaterowie DC występują: Ben Affleck jako Batman, Henry Cavill jako Superman, Gal Gadot jako Wonder Woman, Raymond Fisher jako Cyborg, Jason Momoa jako Aquaman oraz Ezra Miller jako Flash.

Za scenariusz “Ligi Sprawiedliwości” odpowiadają Chris Terrio i Joss Whedon, natomiast fabułę opracowali Chris Terrio i Zack Snyder w oparciu o postacie z uniwersum DC i komiksów o Supermanie, które stworzyli Jerry Siegel i Joe Shuster.  Producentami filmu są Charles Roven, Deborah Snyder, Jon Berg oraz Geoff Johns, a producentami wykonawczymi Jim Rowe, Wesley Coller, Curtis Kanemoto, Chris Terrio i Ben Affleck.  Produkcję powierzono Atlas Entertainment/Cruel and Unusual Production

Pierwsze projekcje filmu „Liga Sprawiedliwości” w 3D i 2D będą odbywać się w wybranych kinach oraz kinach IMAX od 17 listopada 2017 roku.  Dystrybucją filmu na całym świecie będzie zajmować się Warner Bros. Pictures, spółka należąca do Warner Bros. Entertainment. justiceleaguethemovie.com

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony