GILLETTE FUSION – Komfort, który trwa dłużej

Mężczyźni cenią sobie niezawodność i wydajność kupowanego produktu. Dlatego z wyborem maszynki do golenia jest jak z kupnem auta, liczy się nie tylko komfort i bezpieczeństwo, ale również ekonomia spalania. Niestety komfort często błędnie postrzegany jest jako rzecz luksusowa i poza zasięgiem kieszeni. A przecież komfortowe nie musi wcale oznaczać drogie. Maszynkę do golenia Gillette Fusion charakteryzuje innowacyjność rozwiązań i wygoda użytkowania, ale co najważniejsze wydajność użycia, tak jak ekonomiczny samochód. Do 3 tygodni komfortowego golenia

Mężczyźni cenią sobie niezawodność i wydajność kupowanego produktu. Dlatego z wyborem maszynki do golenia jest jak z kupnem auta, liczy się nie tylko komfort i bezpieczeństwo, ale również ekonomia spalania. Niestety komfort często błędnie postrzegany jest jako rzecz luksusowa i poza zasięgiem kieszeni. A przecież komfortowe nie musi wcale oznaczać drogie. Maszynkę do golenia Gillette Fusion charakteryzuje innowacyjność rozwiązań i wygoda użytkowania, ale co najważniejsze wydajność użycia, tak jak ekonomiczny samochód.

Do 3 tygodni komfortowego golenia

Na dobrą maszynkę składa się wiele funkcjonalności, które ze sobą współgrają – tak jak współdziałać muszą ze sobą np. podzespoły w urządzeniach technologicznych. Jednak elementem, który najbardziej przyczynia się do komfortu podczas golenia, a także w pełni pozwala cieszyć się świetnym efektem po zabiegu, są ostrza, a dokładniej ich ilość oraz jakość. Maszynka Gillette Fusion wyposażona jest w 5 blisko rozstawionych ostrzy – to szczególnie ważne dla tych użytkowników, którzy pragną, aby ich golenie było równie wygodne, co dokładne. Im większa bowiem ilość ostrzy, tym mniejsza konieczność nacisku, a zatem mniej podrażnień i większa precyzja golenia. Specjalna powłoka „anti-friction”, jaką pokryte są ostrza Fusion, zmniejsza tarcie na skórze minimalizując tym samym ryzyko powstawania zaczerwienień i przyczynia się w dużym stopniu do wydajności maszynki -to ona sprawia, że wkład zużywa się wolniej, a mężczyźni mogą się cieszyć komfortowym goleniem nawet do 30 dni. Jak pokazują badania przeprowadzone przez ośrodek badań Synovate[2], to dłużej w porównaniu do tego co gwarantują im nawet najlepsze maszynki jednorazowe od Gillette. Warto więc przemyśleć dotychczasowe przyzwyczajenia związane z goleniem i biorąc pod uwagę dobro skóry oraz aspekt ekonomiczny, sięgnąć po maszynkę Gillette Fusion, która spełnia oczekiwania związane z komfortem i w dłuższej perspektywie jest bardziej wydajna niż jednorazówki Gillette.

Fusion - najbardziej zaawansowana maszynka od Gillette

Ostrza to najbardziej istotny, ale nie jedyny element maszynki, który determinuje komfort golenia. Pracę ostrzy podczas golenia wspomagają także listki napinające, które delikatnie napinają skórę i podnoszą włos, oraz szeroki pasek nawilżający Indicator, który podczas wykonywania tego zabiegu dostarcza skórze odpowiednie nawilżenie, przyczyniając się do redukcji powstawania podrażnień. Ulepszony system ruchomej główki, poprawia skuteczność powierzchni golącej i pozwala na precyzyjne prowadzenie ostrzy po twarzy, zapewniając większą dokładność golenia. Umieszczony w górnej części główki maszynki trymer pozwala na stylizacje zarostu oraz trudno dostępnych miejsc, takich jak: okolice pod nosem, baczki, kąciki ust. Warto zwrócić także uwagę na ergonomię: doskonale wyprofilowana i dopasowana do męskiej dłoni rączka maszynki, została pokryta elastomerem, tak, aby maszynka nie wyślizgnęła się z ręki podczas golenia. Najbardziej zaawansowany wariant maszynki to Fusion POWER. Maszynka wyposażona jest w zasilany bateryjnie mikroprocesor, który generuje drgania, sprawiając, że praca ostrzy jest niemal nieodczuwalna. W rezultacie komfort golenia jest jeszcze większy. Gillette Fusion to nie tylko innowacyjna technologia, ale także pożądany przez współczesnych mężczyzn elegancki design. Srebrne wykończenia kojarzą się z chromowanymi elementami w samochodach terenowych, z kolei intensywne i głębokie kolory przypominają elegancki design samochodów wysokiej klasy.

7 powodów, dla których warto zamienić jednorazówkę na Fusion

Mężczyznom ceniącym sobie wysoką jakość i precyzję w goleniu, Gillette proponuje maszynki Fusion z wymienialnym wkładem, które gwarantują bardziej komfortowe golenie niż jednorazówki Gillette:

 1. 5 blisko rozstawionych ostrzy, które minimalizują podrażnienia i zwiększają dokładność golenia
 2. Powłoka „anti-friction”, która zmniejsza tarcie na skórze i sprawia, że wkład zużywa się wolniej i starcza aż do 30 dni!
 3. 15 elastycznych listków napinających skórę
 4. Szeroki pasek nawilżający Indicator, który zapewnia odpowiednie nawilżenie, przyczyniając się do redukcji  podrażnień
 5. Wygodniejsza rączka, która dzięki elastomerowi zapewnia lepszą kontrolę
 6. Precyzyjny trymer, który idealnie stylizuje zarost i dociera do trudno dostępnych miejsc, takich jak: baczki, okolice pod nosem, kąciki ust.
 7. W wersji POWER – mikroprocesor zasilany bateryjnie, którego drgania sprawiają, że praca ostrzy jest ledwo odczuwalna na skórze.
Maksymalna regularna sugerowana cena detaliczna:

Maszynka Gillette Fusion z dwoma wkładami 41,99 PLN

Maszynka Gillette Fusion POWER z jednym wkładem i baterią Duracell 49,99 PLN.

2 wkłady do maszynki Gillette Fusion 36,99 PLN

2 wkłady do maszynki Gillette Fusion POWER  44,99 PLN


Na koniec kilka ciekawostek:
 1. Gillette organizuje konkurs na najzgrabniejsze nogi show-biznesu dla pań i panów.
 2. Kiedy w latach dwudziestych do Hollywood wchodziła moda na depilację nóg i brwi, większość osób wybierało jednorazowe maszynki Gillette.
 3. Wymienne ostrza maszynek do golenia tak mocno zespoliły się w świadomości Polaków z firmą Gillette, że zostały nazwane żyletkami.
 4. W Łodzi ma powstać ulica Kinga C. Gilletta, założyciela Gillette Company.
 5. Gwiezdne Wojny "Mroczne Widmo" - Komunikator Qui-Gon Jinna to w rzeczywistości przerobiona maszynka do golenia Gillette Sensor Excel dla kobiet.
 6. W 2007 roku pracownicy firmy Gillette w Parku Staromiejskim w Łodzi zrobili dwa dywany kwiatowe w ramach akcja "Gazety Wyborczej" Przystanek Łódź.
 7. Gillette to maszynki o najcieńszym ostrzu pośród wszystkich maszynek do golenia dla mężczyzn dostępnych na rynku produktów do golenia. Dzięki super cienkiemu ostrzu zapewniają dużą precyzję cięcia zarostu

[1] W oparciu o badanie Synovate na reprezentatywnej grupie 1515 osób (2008 r.)

[2] W oparciu o badanie Synovate na reprezentatywnej grupie 1515 osób (2008 r.)

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony