Proaktywny Antyperspirant Gillette
Po pięciu latach prac badawczych i rozwojowych powstał proaktywny antyperspirant Gillette z Systemem Potrójnej Ochorny, który eliminuje nieprzyjemny zapach, powstający podczas fizycznego i emocjonalnego pocenia, dzięki wykorzystaniu trójwarstwowej ochrony przed nieprzyjemnym zapachem. Zapach Naukowo

W ciele człowieka istnieją dwa rodzaje gruczołów potowych: ekranowe i apokryfowe. Gruczoły ekrynowe, znajdujące się na powierzchni skóry na całym ciele, wydzielają głównie wodę i aktywizują się wtedy, gdy ciało reguluje swoją temperaturę, np. podczas aktywności fizycznej. Gruczoły apokrynowe, znajdujące się w mieszkach włosowych pod pachami i w obszarze pachwin, wydzielają wodę i składniki odżywcze i są aktywizowane przede wszystkim przez stres, będący negatywnym skutkiem wywieranej na nas presji, ale także przez aktywność fizyczną. Nieprzyjemny zapach potu powstaje wtedy, kiedy bakterie na powierzchni skóry, normalnie bytujące w obszarze pod pachami, reagują z wodą i składnikami odżywczymi, namnażając się i wytwarzając nieprzyjemny zapach. Antyperspiranty ograniczają wydzielanie wilgoci, blokując powierzchniowy obszar gruczołów ekrynowych, i w ten sposób uniemożliwiając przedostanie się wilgoci na powierzchnię skóry. Jednakże gruczoły apokrynowe są zlokalizowane  głębiej w mieszkach włosowych, więc zwykłe antyperspiranty do nich nie docierają. A zatem składniki odżywcze i pewna ilość wilgoci nadal przedostaje się do miejsca, gdzie znajdują się bakterie, co prowadzi do powstawania nieprzyjemnego zapachu. Tak więc pocenie spowodowane aktywnością fizyczną może zostać opanowane za pomocą zwykłych antyperspirantów, ale pocenie spowodowane stresem – już nie.

Produkt

Po pięciu latach prac badawczych i rozwojowych powstał proaktywny antyperspirant Gillette z Systemem Potrójnej Ochorny, który eliminuje nieprzyjemny zapach, powstający podczas fizycznego i emocjonalnego pocenia, dzięki wykorzystaniu trójwarstwowej ochrony przed nieprzyjemnym zapachem.

Antyperspirant ten wykorzystuje zaawansowaną Beta-cyklodekstrynę  (BCD), technologię mikrokapsułek zapobiegających nieprzyjemnemu zapachowi, zaprojektowanych tak, by aktywować się i reaktywować w harmonii z reakcjami twojego ciała, zapobiegając powstawaniu wilgoci i eliminując nieprzyjemne zapachy, aby zapewnić wyjątkową ochronę wtedy, kiedy najbardziej jej potrzebujesz.

Tradycyjne dezodoranty nie zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu, zamiast tego maskuje go zapachem kosmetyku. Zwykłe antyperspiranty zatykają pory na powierzchni skóry, aby zminimalizować wydzielania wilgoci, co pomaga zapobiegać tworzeniu się nieprzyjemnych zapachów. Są one najbardziej efektywne przeciwko wilgoci wytwarzanej przez gruczoły ekrynowe na powierzchni skóry. Proaktywny Antyperspirant Gillette blokuje pory na powierzchni skóry, powstrzymując wydzielanie wilgoci przez gruczoły ekrynowe, ale także zapobiega aktywności położonych głębiej gruczołów apokrynowych, reagując na pojawienie się potu bogatego w składniki odżywcze dla bakterii, otaczając i zamykając molekuły nieprzyjemnego zapachu dzięki wykorzystaniu technologii mikrokapsułek, co zapewnia długotrwałą świeżość.

Właściwości i zalety

Proaktywny antyperspirant Gillette  z Systemem Potrójnej Ochrony zawiera zaawansowaną technologię BCD, czyli technologię mikrokapsułek zapobiegających nieprzyjemnemu zapachowi, która pozwala wyeliminować nieprzyjemny zapach potu.

Najlepsza technologia antyperspirantów Gillette z Systemem Potrójnej Ochrony:

  • Ogranicza wilgoć
  • Przez cały dzień proaktywne molekuły BCD absorbują nieprzyjemny zapach, zamykając go i sprawiając, że staje się nieaktywny.
  • Proces trwa przez cały czas, aktywując się i reaktywując za każdym razem, gdy zaczynasz się pocić, by uwięzić nieprzyjemny zapach – a nie tylko go zamaskować – i zapewnić najlepszą ochronę Gillette przez cały dzień.

Dostępność

Proaktywny Antyperspirant Gillette jest dostępny w czterech wersjach sprayu:

  • Power Rush - zastrzyk energii
  • Storm Force - naturalna pewność siebie
  • Arctic Ice - powiew arktycznego chłodu
  • Cool Wale - falę orzeźwienia

Cena detaliczna

Maksymalna rekomendowana cena detaliczna antyperspirantu Gillette z Systemem Potrójnej Ochrony wynosi 10,90 PLN


 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony