Ranking liceów - Kraków

Loading
Chart
o Ford initial-scale=1, minimum-scale=1, width=device-width initial▼scale=1, minimum▼scale=1, width=device▼width (initial-scale=1, minimum-scale=1, width=device-width%)
NYSE:F

Ford

Company ID [NYSE:F] Last trade:initial-scale=1, minimum-scale=1, width=device-width Trade time:initial-scale=1, minimum-scale=1, width=device-width Value change:initial▼scale=1, minimum▼scale=1, width=device▼width (initial-scale=1, minimum-scale=1, width=device-width%)
Najlepsze zawody na kryzys według jobbaloon.com

Choć weryfikacja pracownika jest na coraz wyższym poziomie, dostanie dobrze płatnej pracy graniczy z cudem, to nadal można znaleźć ciekawe i dobrze płatne oferty pracy  z wąskich dziedzin.Mimo, że limit stanowisk dla magistrów skończył się już dawno, to nadal brakuje specjalistów oraz osób, które podejmą się zajęć nieraz wykańczających fizycznie i psychicznie. Spośród wielu stanowisk, wybraliśmy 3 dobrze prosperujące zawodów, które pozwolą przetrwać kryzys w Polsce

Pracownik fizyczny

mechanikNiestety, likwidacja szkół zawodowych, spowodowała wciąż spadającą liczbę osób gotowych na podjęcie pracy fizycznej na specjalistycznych stanowiskach. Na niedobór techników narzeka branża elektryczna. Brakuje osób które mogłyby zająć się zakładaniem instalacji w domach, przebudową instalacji wymagającą uprawnień do wykonywania zawodu. Młodzi ludzie mimo kuszących zarobków, ponieważ średnia finansowa zaczyna się od 5 tys. wzwyż, nie chcą wykonywać prac, które są określanie w Polsce jako zajęcia niższego prestiżu. Zamiast więc kształcić się w kierunku zawodowym, wszyscy chcą uzyskać tytuł magistra żyjąc wciąż mitycznym przekonaniem, że dzięki temu zdobędą lepszą posadę. Zamiast postawić na wykwalifikowanych fachowców, szkolnictwo w kraju zdecydowało się na słabych magistrów. Skutkuje to brakiem specjalistów we wszystkich dziedzinach. Dlatego patrząc na perspektywy pracy, należy wziąć pod uwagę również rozwiązanie zdobywania kwalifikacji w zakresie prac fizycznej elektryków, stolarzy, spawaczy czy pracowników budowlanych.

Inżynier

O tym, że rynek pracy dla architektów powoli zamyka drzwi nie jest niczym nowym. Jest to jeden z głownie wybieranych kierunków technicznych na politechnikach. Dlatego zamiast kierować się zainteresowaniami związanymi z obleganym budownictwem warto, pomyśleć o innych naukach ścisłych. Przede wszystkim oferty pracy w internecie dotyczą głównie ludzi wąskich specjalizacjach. Na dobrobyt finansowy mogą liczyć osoby trudniące się w przemyśle chłodniczym, klimatyzacyjnym, inżynierowie zajmujący się rynkiem energetycznym, wydobywczym oraz dziedziny związane z infrastrukturą komunalną czy wodociągami.

Obecnie nie wystarczy również być przeciętnym informatykiem, choć oczywiście można zarobkować poprzez naprawę komputerów to na dobrze płatną pracę mogą przygotować się programiści, intensywnie działający na polu Polskiego internetu.

Przedstawiciel handlowy

Mimo, że praca na stanowisku przedstawiciela handlowego, kojarzona jest przede wszystkim z brakiem szacunku, to jednak potrafi zapewnić dobre zaplecze finansowe. Dzięki prowizyjnemu systemowi płac, można zarobić sporą sumę pieniędzy. Dobry przedstawiciel, będzie w stanie sprzedać usługę bez względu na jej dziedzinę. Oferty pracy w wyszukiwarkach proponują niemałe wynagrodzenie. Zarobki handlowca przekraczają sumę 4 tysięcy złotych, w zależności od sprzedaży. Na tym stanowisku nie wykształcenie, lecz podejście do klienta będzie kluczem do odniesienia sukcesu. Nie można również zapomnieć o ciągłym rozwoju, który sprowadza się do korzystania z wielu kursów marketingowych, pozwalających na zapoznanie się z technikami sprzedaży, poznaniem ludzkiego umysłu i oddziaływaniem na rynek. Są to niezbędne elementy budujące mistrzów branży.

Inne stanowiska

Do pozostałych zawodów dających nadzieje, na lepszą przyszłość, należą:

- kierowcy

- technicy

- lekarze specjaliści

- pracownik działu IT

- operatorzy maszyn

Autor:

http://jobbaloon.com

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony