Nowa kolekcja Timberland

W roku założenia marki  – 1973, Timberland nosił nazwę Timberlander, co oznaczało „człowiek z lasu”. Te oryginalne, leśne inspiracje przyczyniły się do ukształtowania stylu i charakteru projektowanych ubrań i akcesoriów, a tym samym do trwającego od ponad 40 lat sukcesu brandu. Najnowsza kolekcja zegarków Timberland to powrót do korzeni marki w duchu brązów, beży, ale przede wszystkim -  w duchu drewna.

Jednym z kluczowych słów amerykańskiego domu mody jest „outdoor”, czyli wszystko co wiąże się ze świeżym powietrzem, łonem natury i z miejską dżunglą. To ubrania i akcesoria perfekcyjnie spisujące się pod gołym niebem, wygodne, praktyczne i wyróżniające się ciekawym stylem. Z takim samym przesłaniem powstała nowa kolekcji zegarków Timberland. Linia PINKERTON to 4 modele, a główną inspiracją przy ich tworzeniu stało się drewno. I może byłoby w tym coś dziwnego, gdyby nie fakt, że mówimy o marce, która zbudowała swój sukces na kultowych, wodoodpornych, żółtych butach zaprojektowanych z myślą o „człowieku lasu”. Wizytówką kolekcji jest model TBL.14399XSBN/12.  Ciemny brąz, lekko zamszowy pasek, ale przede wszystkim koperta - to na niej skupiła się „drewniana” kwintesencja. Tarcze pokrywa wzór przypominający przeciętą, lekko popękaną deskę, a dopełnieniem jest brązowy pierścień oraz pozostała część koperty pokrytej powłoką PVD w tym samym kolorze.  Kolejny model – TBL.14399XSU/13 to połącznie szarego paska, ciemnej brązowej tarczy i pomarańczowych detali. Pozostałe dwa zegarki – TBL.14399XS-07 z beżowym i TBL.14399XS07A z niebieskim paskiem, to gratka dla fanów tradycyjnych stalowych kopert i jasnych tarcz. Każdy z 4 czasomierzy PINKERTON wyposażony jest w datownik oraz wodoszczelność równą 100m.

Nowa kolekcja zegarków Timberland to ciekawy i oryginalny design oscylujący wokół wykreowanego przez amerykański brand stylu, daleki od trendów ze światowych wybiegów mody.

Ceny : 499zł – 529zł.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony