Timberland wierny ideałom kolekcja zegarków ZIMA 2015

Nie ma wątpliwości, że amerykańska marka to jedna z najbardziej spójnych stylizacyjnie marek modowych. W każdej kolejnej kolekcji znajdziemy mnóstwo odniesień do tego, co oferowała w poprzednich sezonach. I nie można nazwać tego nudą, czy brakiem pomysłów, ale przede wszystkim konsekwencją i wiernością wykreowanego przez Timberland unikalnego stylu.

timberland_zegarekZimowa kolekcja zegarków o nazwie Bartlett to kwintesencja tego, co w marce najbardziej doceniane. Outdootowy, bezpretensjonalny styl, w stonowanych, charakterystycznych dla Timberland kolorach. Linia to 3 modele. Na pierwszy plan wysuwa się zegarek na brązowym pasku. Prosty, ale wykończony w taki sposób, że daleko mu do przeciętności i nudy. Skóra w typowym dla marki tonie na pierwszy rzut oka przypomina zamsz, a przeszycia grubymi nićmi podkręcają modowy charakter zegarka. Kopertę ze stali szlachetnej w całości pokryto warstwą matowej czerni, która w ciekawy sposób kontrastuje z brązem.  Czarna tarcza i beżowe elementy to duet, dzięki któremu odczytywanie godziny i wskazań multidaty jest klarowne i przejrzyste. Drugi w kolekcji to model na ciemnym, kawowym pasku. Kopertę i tarczę również tutaj pokryto czarnym matem, ale wykończono białymi akcentami. Ostatni z kolekcji i jednocześnie najbardziej klasyczny zegarek to model łączący srebrną stal szlachetną z czarnym, skórzanym paskiem.

Prezentowana linia czasomierzy Bertlett to propozycja dla mężczyzn, którzy szukają czego innego aniżeli klasyczny i elegancki zegarków, ale też nie są fanami sportowych modeli w jaskrawych kolorach. Bertlett to oryginalna kolekcja o niecodziennym designie, choć zaprojektowana tak, aby codziennie wpisać się w wygodny męski styl.

Ceny zegarków: 599zł, 649zł.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony