Wiosenne porządki z odkurzaczami Philips

Wiosenne i zarazem przedświąteczne porządki będą zdecydowanie łatwiejsze z innowacyjnymi odkurzaczami Philips. W portfolio marki można znaleźć niezwykle wydajne odkurzacze workowe i bezworkowe, bezprzewodowy odkurzacz ręczny PowerPro Duo czy rewolucyjny AquaTrio, który odkurza, myje i suszy. Każdy znajdzie więc odpowiedni model dla siebie, by szybko i sprawnie odkurzyć mieszkanie po zimie.

performer_expert_premium_fc8728To już pewna tradycja, że po zimie wietrzysz mieszkanie i bierzesz się za wiosenne sprzątanie. Choć w tym roku aura temu jeszcze nie sprzyja, warto zdążyć z porządkami jeszcze przed świętami. Nowoczesne urządzenia Philips pomogą Ci przebrnąć przez ten proces szybciej i skutecznej, pozostawiając Ci czas na inne czynności.

Jeśli potrzebujesz pomocy w tradycyjnym odkurzaniu podłóg twardych i dywanów, warto postawić na niezawodne urządzenia, aby maksymalnie ułatwić i skrócić sprzątanie. W zależności od tego czy wolisz odkurzacz z workiem, czy model bezworkowy wybierz Performer Expert Premium FC8728 lub nowy model odkurzacza bezworkowego PowerPro Ultimate FC9922. Obydwa odkurzacze posiadają klasę efektywności energetycznej A i gwarantują doskonałą skuteczność odkurzania na wszystkich rodzajach podłóg dzięki innowacyjnym technologiom: AirflowMax w odkurzaczach workowych oraz PowerCyclone w bezworkowych. Dodatkowo opracowana przez markę Philips wyjątkowa nasadka TriActiveMax zapewnia idealne przyleganie do podłogi i zwiększa skuteczność zbierania kurzu. Odkurzacze poradzą sobie nawet, jeśli masz psa lub kota, który pozostawia dużo sierści!

diamondflexW przypadku gruntownych wiosennych porządków, nie wystarczy jednak tylko odkurzyć podłogi i dywany. To dobry moment na dotarcie do trudno dostępnych zakamarków i wysokich półek, które pomijasz podczas codziennych porządków. Z uporaniem się z nimi pomogą Ci m.in. specjalna nasadka DiamondFlex odkurzacza FC8728, która jest idealnym narzędziem do manewrowania wokół przedmiotów i odkurzania trudno dostępnych rogów czy przedłużka, którą znajdziesz w obydwu modelach odkurzaczy. Nasadka DiamondFlex jest wyposażona w mechanizm obrotu o 180° i funkcję automatycznego powrotu do pozycji początkowej. Przedłużka to z kolei sprytne akcesorium, które pomaga w czyszczeniu trudno dostępnych miejsc, takich jak powierzchnie na meblach lub wysoko zawieszone półki.

powepro_duoPoręcznym urządzeniem w każdym domu jest też bezprzewodowy odkurzacz PowePro Duo. Urządzenie z funkcją 2w1 umożliwia nie tylko odkurzanie podłóg w pionie, ale także mebli z użyciem odkurzacza ręcznego. Dzięki temu nie musisz wyciągać dużego odkurzacza, by szybko uporać się np. z okruchami podczas przedświątecznego gotowania. Ponadto PowerPro Duo pozwala na łatwe odkurzanie w trudno dostępnych miejscach, np. pod kanapą czy stołem. Bariery nie stanowi też przewód, gdyż po naładowaniu akumulatory umożliwiają bezprzewodowe użytkowanie urządzenia do 35 min. Sekret działania PowerPro Duo opiera się na unikatowej technologii PowerCyclone i nasadce TriActive Turbo, która sprawia, że odkurzacz sprząta za jednym pociągnięciem, a Ty nie tracisz zbyt dużo czasu na odkurzanie i możesz zapomnieć o tradycyjnej miotle!

aquatrio_pro_fc7088A gdyby tak pójść jeszcze krok dalej i zastąpić nie tylko miotłę, ale i mopa? Odpowiedzią jest innowacyjny odkurzacz AquaTrio Pro FC7088. Podczas odkurzania zbiera i usuwa rozlane płyny, brud i kurz, a przy myciu niezwykle szybkie i obracające się w przeciwnych kierunkach dwie szczotki z mikrofibry tworzą mgiełkę czystej wody, która skutecznie unosi brud i nieczystości. Dzięki przystosowaniu się do różnych kształtów podłogi i czyszczeniu nawet szczelin, obrotowe szczotki dają perfekcyjne rezultaty. Na koniec przepływ powietrza powstały w wyniku szybkiego obracania się szczotek praktycznie całkowicie suszy podłogę. W efekcie wysycha ona o 50% szybciej w porównaniu do zwykłego mycia mopem! FC7088 zapewnia doskonałe rezultaty nawet przy użyciu zwykłej zimnej lub ciepłej wody z kranu – bez konieczności użycia środka czyszczącego. Poza tym jedno napełnienie zbiornika wody wystarczy do wyczyszczenia ponad 60 m²!

Z odkurzaczami Philips wiosenne porządki nie muszą być uciążliwe. Z pewnością domownicy chętniej pomogą też w sprzątaniu, jeśli zachęcisz ich tak nowoczesnymi urządzeniami.

Rekomendowane ceny detaliczne odkurzaczy Philips wynoszą:

Odkurzacz bezworkowy PowerPro Ultimate FC9922 - 1699 PLN

Odkurzacz workowy Performer Expert Premium FC8728 -1349 PLN

Bezprzewodowy PowerPro Duo FC6168/01 - 859 PLN

AquaTrio Pro FC7088 - 1819 PLN.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony