GranBaristo Avanti: rewolucyjna innowacja wśród ekspresów

Marka Saeco przedstawia ekskluzywny ekspres nowej generacji - GranBaristo Avanti, który może być zarządzany za pośrednictwem tabletu. Coś, co podczas targów IFA2013 było tylko koncepcją, teraz w kwietniu tego roku pojawia się na polskim rynku. Ekspres zachwyca nie tylko smart technologią, ale i parametrami parzonej kawy - różnorodność napojów kawowych i dobranie ich do gustów użytkowników pozostają w GranBaristo niezmienne.

Innowacje od dawna wyróżniały Philips i jej markę Saeco. Teraz przyszedł czas na zrewolucjonizowanie rynku ekspresów do kawy.  Elegancki GranBaristo Avanti to pierwszy na świecie wysokiej klasy w pełni automatyczny ekspres do kawy, którym użytkownicy dzięki łączu Blootooth mogą zarządzać tabletem z systemami iOS7, Android 4.4 i wyższymi.

GranBaristo pozwala na przygotowanie aż 18 różnych napojów kawowych: od espresso, café crème, przez ristretto, cappuccino, latte macchiato czy café au lait, a łatwa w użyciu aplikacja Avanti powoduje, że wszystkie one są dostępne za dotknięciem palca! Zaawansowana technologia GranBaristo pozwala zdalnie regulować wszystkie parametry kawy jak: temperatura, moc, aromat, ilość kremy czy pianki mlecznej. Za każdym razem GranBaristo oferuje jednak prawdziwą włoską jakość kawy - ceramiczne młynki gwarantują brak posmaku przypalonych ziaren, zintegrowany pojemnik na mleko zapewni idealną piankę, a bojler ThermoSpeed zadba, by perfekcyjna kawa powstała w krótkim czasie. Problemu nie stanowi też przygotowaniu kilku, czy kilkunastu kaw pod rząd, dlatego śmiało można zapraszać gości. W dodatku dzięki dostępnej w aplikacji Avanti funkcji zapamiętywania kolejnych napojów kawowych, które zażyczą sobie goście, z łatwością można trafić w ich gusta. Wyjątkowa aplikacja Avanti nie tylko pozwala zaserwować wyśmienitą kawę, ale jest też świetną okazją, by poszerzyć swoją wiedzę na temat parzenia kawy czy konserwacji urządzenia. W dodatku można się nią dzielić z innymi użytkownikami w social mediach!

Ekspres GranBaristo to nie tylko jakość, lecz także piękny wygląd ucieleśniający współczesny design, który zadowoli nawet największych estetów. - GranBaristo Avanti spełnia potrzeby naszych konsumentów, oferując eleganckie urządzenie, które zaspokoi różnorodne gusta bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Ta innowacja oznacza też, że kawowi pasjonaci mogą połączyć swoją miłość do kawy z zainteresowaniem nowymi technologiami i eksperymentować z nowymi rodzajami kawy za pomocą aplikacji Avanti - opowiada Karol Krasnodębski, Marketing Manager Coffee. Do tej pory zostało wyprodukowanych jedynie 500 limitowanych i numerowanych sztuk GranBaristo Avanti - to maszyna naprawdę dla pasjonatów.

Rekomendowana cena detaliczna Gran Baristo Avanti wynosi 6999 zł

Artykuły powiązane

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony