Najwyższa jakość działania bez bałaganu

Trymer Philips QT4085 łączy najbardziej pożądane cechy tego typu urządzenia. Idealnie dostosowuje się do kształtu twarzy, dzięki czemu strzyżenie jest niezwykle dokładne. Mężczyzna nie musi już planować swojego strzyżenia z kilkudniowym wyprzedzeniem. Wystarczy wybrać jedną z 9 możliwych długości zarostu i cieszyć się nim każdego dnia.Nowy produkt firmy oferuje najmocniejszą siłę zasysania, która pozwala na wciąganie wszystkich obciętych włosów. Jeśli użytkownik, stwierdzi, że mimo tego jest ona nadal niewystarczająca, może użyć przycisku „turbo”, który przyśpiesza pracę wentylatorka co dodatkowo zwiększa moc ssania.

Największą zaletą trymera QT4085 jest zastosowanie technologii SteelWave, czyli rewolucyjnych, samo-ostrzących się ostrzy. Przybierają one kształt fali i pozwalają na precyzyjne i dokładne strzyżenie.

Philips jest znany także z tego, że stara się, by produkty firmy były możliwie najprostsze w użytkowaniu. W przypadku trymera QT4085 jest to osiągane dzięki dwóm alternatywnym systemom zasilania. Pierwsze to standardowe zasilanie sieciowe. Drugie, akumulatorowe, pozwala na swobodne golenie przez 50 minut. Warto wspomnieć, że całkowite uzupełnienie mocy akumulatora zajmuje tylko 60 minut.

Trymer do brody QT4085 to przede wszystkim:

•Lepsze ssanie i unikalna komora, która zbiera obcięte włosy

•Elastyczna końcówka grzebieniowa, która dostosowuje się do konturów twarzy

•Możliwość wyboru spośród 9 ustawień żądanej długości brody

•Samo-ostrzące się ostrze, które rozdziela włosy i precyzyjnie je ścina

Rekomendowana cena detaliczna wynosi 369 PLN

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony