Prasuj szybciej, łatwiej i sprawniej z nowym żelazkiem Philips Azur Performer Plus

Z okazji 10 urodzin najpopularniejszego żelazka parowego Philips Azur wyposażyliśmy je w nową technologię, która jeszcze bardziej uprości prasowanie

zelazko_philipsBazując na kultowym wzornictwie i doskonałych parametrach najlepiej sprzedającego się żelazka parowego, firma Philips opracowała nowy model Azur Performer Plus, który za sprawą rewolucyjnej stopy T-ionicGlide i systemu antywapiennego Quick Calc Release idealnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu, gwarantując łatwość obsługi i niezrównane efekty prasowania. Teraz nawet odzież nawet najbardziej zapracowanych rodzin może znacznie dłużej wyglądać jak nowa.

Choć prasowanie zwykle nie należy do naszych ulubionych domowych obowiązków, wszyscy chcemy dobrze wyglądać i robić jak najlepsze wrażenie. Żelazko Azur Performer Plus, nowy model w rodzinie żelazek parowych Philips Azur Performer, zaprojektowano, kładąc nacisk na trwałość, swobodny poślizg stopy i zwiększoną sprawność prasowania. Dzięki zastosowaniu stopy T-ionicGlide żelazko swobodniej przesuwa się po powierzchni tkanin, gwarantując wygodę i optymalne rezultaty prasowania. Odporna na zarysowania powierzchnia stopy ze stali nierdzewnej pokryta została tlenkiem tytanu, dzięki czemu jeszcze skuteczniej rozprasowuje zagniecenia. Teraz poczynając od T-shirtów, a na garniturach kończąc twoja odzież może prezentować się nienagannie już po jednym przesunięciu żelazka.

Zastosowanie innowacyjnego systemu antywapiennego Quick Calc Release eliminuje ryzyko awarii na skutek nadmiernego odkładania się kamienia, gwarantując niezmienne doskonałe rezultaty prasowania. Wytrącający się w żelazku kamień kotłowy zmniejsza ciśnienie strumienia pary i może powodować osadzanie się na ubraniach nieestetycznego białego nalotu, co często wiąże się z koniecznością ich ponownego prania, skutkując frustracją i niepotrzebną stratą czasu. Dzięki opracowanej przez firmę Philips technologii Quick Calc Release wyeliminowanie wapiennego osadu jest równie proste, co opróżnienie zbiornika na wodę. Osad gromadzi się w specjalnym małym zbiorniku, który można opróżnić w kilka sekund i tym samym uwolnić się od uciążliwego problemu.

IJsbrand van der Kloet z działu pielęgnacji odzieży firmy Philips wyjaśnia: „Philips Azur to nasz najlepiej sprzedający się model żelazka, który zyskał uznanie i sympatię wielu rodzin. Z okazji 10 rocznicy obecności żelazka Azur w gospodarstwach domowych na całym świecie postanowiliśmy opracować jego nowy model, który przy zachowaniu wszystkich lubianych i cenionych przez konsumentów cech oferuje kilka nowych udogodnień. Wzbogacając konstrukcję żelazka Azure o stopę T-ionicGlide, stworzyliśmy jeszcze łatwiejszy w obsłudze model zapewniający niezmiennie wysoką skuteczność prasowania. Ponieważ aż 80% użytkowników nie potrafi lub nie chce usuwać osadu wapiennego ze swoich żelazek, zdecydowaliśmy się wprowadzić system Quick Calc Release, który pomaga utrzymać żelazko i odzież w optymalnym stanie”.

Niezawodne, stworzone z myślą o codziennym użytkowaniu żelazko Philips Azur Performer Plus prasuje szybciej, łatwiej i sprawniej, eliminuje niedogodności związane z tworzeniem się osadów wapiennych i zapewnia stałe ciśnienie strumienia pary.

Najważniejsze cechy modelu Philips Azur Performer Plus:

  • idealny poślizg dzięki stopie T-ionicGlide
  • system Quick Calc Release gwarantujący łatwe usuwanie kamienia
  • automatyczny system kontroli pary
  • funkcja automatycznego wyłączania

Więcej informacji na naszej stronie

Rekomendowana cena detaliczna modeli GC4520/30 oraz  GC4521/20 wynosi 319 PLN

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony