Philips prezentuje aplikację mobilną My Saeco!

Właśnie wystartowała! Philips My Saeco to aplikacja mobilna dla posiadaczy ekspresów Saeco a także dla wszystkich miłośników tego aromatycznego napoju! Aplikacja, podzielona na cztery sekcje, dostarcza informacji na temat użytkowania i konserwacji ekspresów Saeco, odkrywa przed nami świat kawy, prezentuje ciekawostki oraz zdradza tajemnice profesjonalnych baristów! Powitaj dzień z radio budzikiem My Saeco i filiżanką ulubionej kawy, bawiąc się w latte art na ekranie Twojego telefonu!

Ekspresy Philips Saeco pozwalają cieszyć się doskonałą kawą każdego dnia. Aby kawa zawsze smakowała tak dobrze musimy jednak pamiętać o odpowiednim traktowaniu naszego urządzenia – o jego konserwacji oraz o czynnościach, które nam na bieżąco sygnalizuje. Z myślą o tym, że  w codziennym pośpiechu często zdarza nam się zapominać o jego potrzebach, powstała aplikacja mobilna My Saeco. My Saeco przypomina o obowiązku przeprowadzenia konserwacji, objaśnia komunikaty pojawiające się na wyświetlaczu, odpowiada na najczęstsze pytania użytkowników a także dostarcza wiedzy godnej prawdziwego baristy oraz rozrywki inspirującej do kawowych eksperymentów!


Poznaj historię kawy, jej różnorodne gatunki,  tajniki  parzenia, zasady przechowywania oraz lokalne sposoby przyrządzania. Bądź ekspertem! Uzupełnienie zdobytej wiedzy stanowią porady baristów, tutoriale video oraz nauka latte art. Ćwicz na ekranie telefonu, aby potem zaskoczyć siebie i innych swoimi umiejętnościami!

Jakiej kawy się napijesz? Nie możesz się zdecydować? Potrząśnij telefonem a aplikacja wylosuje dla Ciebie rodzaj kawy i podpowie jak ją przyrządzić. Poznasz przepisy na kawę z całego świata, dowiesz się, jakie dodatki doskonale się z nią komponują, odkryjesz nowe smaki, które Cię zainspirują!

Radio budzik My Saeco delikatnie rozbudzi Twoje zmysły, abyś w każdy dzień wkraczał w dobrym nastroju, roztaczając pozytywną energię! Trzy stacje radiowe - RMF Chillout, Jazz i Groove - będą doskonałym tłem dla Twoich przerw na kawę. Pozwolą Ci oderwać się od rzeczywistości i delektować  smakiem i aromatem Twojego ulubionego napoju.

Aplikacja My Saeco to nie tylko esencja wiedzy, ale także łyk inspiracji!

Aplikacja dostępna dla smartfonów iOS i Android. Pobierz ją z Google Play lub AppStore. Zeskanuj QR kod za pomocą telefonu i zainstaluj aplikację do której zaprowadzi Cię link.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony