Gotowanie na chrupko – czy Twoja mikrofalówka to potrafi?

Najnowsza kuchenka mikrofalowa MG23H3115NK oferowana przez firmę Samsung pozwala przygotowywać dania chrupiące, smaczne i idealnie podgrzane. Samsung MG23H3115NK to urządzenie, które przyda się w każdym domu. Kuchenka, która właśnie trafia do sprzedaży, może być używana jako mikrofala, grill lub także można wykorzystywać jednocześnie obie technologie. Ponadto, ma sześć poziomów mocy i przycisk oszczędzania energii. Ale to jeszcze nie wszystko…

samsung_mg23h3115nkChrupiące dania z mikrofalówki?

Firma Samsung ogłasza koniec niesmacznych, gumowatych potraw, jakie zazwyczaj otrzymujemy po podgrzaniu w mikrofali. Innowacyjna technologia Crusty Cook to program do opiekania dań, tak aby były chrupkie i smaczne. Wystarczy użyć talerza Crusty i nastawić kuchenkę na program Crusty Cook aby na całej powierzchni naszego posiłku, również od spodu utworzyła się wyśmienita, chrupka skórka.

Zdrowie przede wszystkim

Trudno  sobie  wyobrazić, żeby za pomocą mikrofalówki można było przygotować naprawdę zdrowy posiłek. Do tej pory była ona kojarzona z urządzeniem do odgrzewania pizzy lub obiadu z poprzedniego dnia. Jednak w kuchence firmy Samsung, dzięki specjalnym 17 programom Healthy Cooking, możemy w krótkim czasie przygotować zdrowe posiłki z warzyw, ryb lub drobiu. Nasze dania zachowają idealny poziom wilgotności dzięki technologii Smart Moisture Sensor, która automatycznie mierzy poziom wody i wagę jedzenia, a następnie ustawia optymalną moc oraz czas gotowania. Nie musimy się więc obawiać, ze danie przez nas przygotowywane będzie niedogotowane lub rozgotowane. Kuchenka może także bezpiecznie rozmrażać potrawy w aż czterech różnych trybach.

Czystość przede wszystkim

Wyczyszczenie kuchenki mikrofalowej to nie lada wyzwanie, biorąc pod uwagę ilość bakterii, jaka może znajdować  się w tej zamkniętej przestrzeni. Dlatego firma Samsung, z myślą o higienie i zdrowiu użytkowników, zaprojektowała urządzenie, które czyści się samo przy użyciu pary. Program Steam Clean łatwo i skutecznie pomaga usunąć resztki jedzenia ze ścianek kuchenki. Dodatkowo, wnętrze mikrofali jest antybakteryjne i pokryte emalią ceramiczną, która zapobiega zarysowaniom i wchłanianiu zapachów.

Wzornictwo Crystal Gloss

Tak jak w przypadku wszystkich innych produktów, tutaj również firma Samsung zadbała o stylowy design. Czarnia obudowa oraz kryształowe elementy - rączka oraz pokrętła wyboru programów - dodają kuchence uroku i ciekawie wyglądają w każdej kuchni. Model ten wyposażony jest w wyświetlacz LED w odcieniu Ice Blue.

Sugerowana przez producenta cena detaliczna urządzenia wynosi  819,- PLN,

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony