Oczyszczacze powietrza Philips rekomendowane przez PTA

Oczyszczacze powietrza Philips AC2887 oraz AC3256 posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Dzięki technologii AeraSense oczyszczacze na bieżąco informują o jakości powietrza w pomieszczeniu i dostosowują parametry swojej pracy, aby zapewnić czystsze powietrze wolne od alergenów i groźnych pyłów.

rekomnedacjaPolskie Towarzystwo Alergologiczne przeprowadziło testy dwóch oczyszczaczy powietrza marki Philips AC2887 i AC3256, w wyniku których obydwu urządzeniom przyznało swoją rekomendację. Produkty opatrzone znakiem rekomendacji Polskiego Towarzystwa Alergologiczne są przebadane pod kątem alergologicznym, są bezpieczne dla alergików i polecane przez specjalistów PTA. Urządzenia są także certyfikowane przez Fundację Europejskiego Centrum Badań Alergii (ECARF), która testuje i przyznaje certyfikaty produktom i usługom przyjaznym alergikom. Oczyszczacze Philips pozwalają zadbać o jakość powietrza w pomieszczeniach i uwolnić alergików od alergenów, ale również szkodliwych dla zdrowia pyłów i czynników, które mogą wywoływać alergie w przyszłości. Oczyszczacze pomogą też złagodzisz objawy chorób dróg oddechowych. Takie urządzenie przydadzą się zwłaszcza w nadchodzącym wiosennym sezonie pylenia.

Z oczyszczaczami Philips masz pewność, że powietrze w pomieszczeniu będzie zawsze czystsze i zdrowsze. Innowacyjny czujnik AeraSense precyzyjnie wykrywa alergeny i inne drobne cząsteczki, a następnie urządzenie przetwarza zebrane dane, aby jak najlepiej dopasować ustawienia do aktualnego stanu powietrza, a także by zagwarantować jego ciągłe oczyszczanie. Ponadto czujnik na bieżąco informuje o jakości powietrza dzięki 4-stopniowemu wskaźnikowi kolorów oraz podając poziom cząsteczek PM2,5 numerycznie.

Obydwa przyjazne alergikom oczyszczacze powietrza Philips korzystają z technologii oczyszczania Vitashield IPS oraz filtrów NanoProtect, które umożliwiają szybkie i skuteczne oczyszczanie powietrza. Obydwa posiadają też wyjątkowo delikatny tryb alergenowy zaprojektowany z myślą o skuteczniejszym usuwaniu typowych alergenów. Specjalnie zaprogramowany profil jest bardziej czuły na alergeny unoszące się w powietrzu, takie jak pyłki, kurz czy złuszczony naskórek zwierząt i skutecznie je usuwa. Dzięki temu Twój dom stanie się oazą spokoju dla alergika.

Dzięki zaawansowanej technologii AeraSense okres eksploatacji filtra jest dokładnie określany na podstawie poziomu zanieczyszczenia w pomieszczeniu, przepływu powietrza i czasu działania. Dla zapewnienia bezpieczeństwa specjalny czujnik Healthy air protect informuje o konieczności wymiany filtra. Jeśli filtr nie zostanie wymieniony w odpowiednim czasie, urządzenie przestanie działać, ponieważ filtr nie będzie skuteczny. Masz więc pewność, że powietrze w Twoim domu będzie zawsze czyste i bezpieczne dla alergików.

Rekomendowane ceny oczyszczaczy Philips wynoszą:

AC2887/10 - 1 569,00 pln

AC3256/10 - 2 149,00 pln

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony