Nowoczesna stylizacja zarostu

Jak wynika z badań firmy Wilkinson ok. 40% mężczyzn w Polsce posiada zarost1. Polacy odchodzą od tradycyjnych wąsów na rzecz delikatnego kilkudniowego zarostu bądź bródki. Panowie poświęcają coraz więcej czasu na stylizację zarostu pozwalając sobie na coraz większe szaleństwa.

Nowocześni mężczyźni dbają o siebie i swój wizerunek. Około 60% mężczyzn w Polsce goli twarz na „gładko”2. Pozostali stosują różne kombinacje – kilkudniowy zarost bądź małą bródkę.

Nowoczesna stylizacja zarostu

Nawet najmniejszy zarost wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Dawniej do stylizacji trzeba było używać nożyczek i zwykłych maszynek, co było czasochłonne i narażało skórę na zbędne podrażnienia. W pielęgnacji zarostu niezwykle przydatna może się okazać maszynka typu 2w1 np. Wilkinson Quattro Titanium Precision.

Jest to pierwsza na świecie maszynka do golenia, która posiada również wodoodporny trymer do modelowania i przycinania zarostu. Cztery poziomy ustawienia trymera pozwalają na stylizowanie zarostu na dowolnej długości. Dodatkowo, specjalne piąte ostrze zwane ‘konturowym’ pozwala na naprawdę precyzyjne stylizowanie najbardziej fantazyjnego zarostu.

Z drugiej strony maszynki znajdują się cztery ultra-cienkie ostrza, które są pokryte  warstwą tytanu, tak by starczały na jeszcze dłużej. Kratka ochronna umieszczona na ostrzach minimalizuje ryzyko zacięć. Dwa szerokie paski nawilżające z ekstraktem z aloesu i jojoby zapobiegają podrażnieniom i zapewniają łatwe przesuwanie maszynki po delikatnej skórze twarzy.

Golimy nie tylko twarz!

Ok. 19% polskich mężczyzn deklaruje, że regularnie goli swoje ciało3. Najpopularniejszą częścią ciała, poza twarzą, którą golą panowie są pachy 11%. Tak zadbany mężczyzna nie jest już postrzegany jako mniej męski. O ile golenie pach staje się powszechne, to moda na usuwanie włosów z miejsc intymnych ciągle dotyczy jedynie mniejszości mężczyzn w Polsce (ok. 5%)4. Mała popularność golenia tej części ciała wynika m.in. z obawy o zacięcia i podrażnienia. Jednym z rozwiązań jest zastosowanie trymera pozwalającego na przycięcie włosów bezboleśnie i w higieniczny sposób.

Więcej informacji na temat Wilkinson Quattro Titanium Precision znajduje się na stronie: http://www.wilkinson-sword.pl/ oraz na www.facebook.pl/WilkinsonPolska

 

Sugerowana cena detaliczna – 49,99 zł.

[1] Źródło: Badania przeprowadzone na zlecenie marki Wilkinson w 2009 roku – „Zrozumieć zwyczaje dot. golenia. Badanie zwyczajów w krajach: Włochy, Hiszpania, Francja, Wielka Brytania, Polska, Niemcy.”

[2] Źródło: jak wyżej

[3] Źródło: jak wyżej

[4] Źródło: jak wyżej

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony