Gładkie i szybkie golenie najnowszą maszynką Gillette Blue 3 Speed
Wpisany przez Ewelina Głocka   

Mężczyźni lubią się otaczać rzeczami, które dają szybki efekt i komfort stosowania. Przejawia się to nie tylko w sympatii jaką darzą dobre samochody. Podobne oczekiwania mają również wobec stosowanych przez siebie kosmetyków. W odpowiedzi na te męskie potrzeby Gilette prezentuje - maszynkę jednorazową Blue 3 Speed.

gilletteKażdy fan wyścigów samochodowych wie, że o wygranej decyduje szybkość i dobre prowadzenie. Zaawansowane rozwiązania zastosowane przy produkcji samochodu, a także umiejętność wykorzystania ich przez kierowcę pozwolą na pełną kontrolę auta. Podobnie jest w życiu codziennym. Podstawą codziennej męskiej pielęgnacji jest odpowiednia maszynka do golenia, która powinna być jak ulubiony samochód - skuteczna i gładko się prowadzić.  Wtedy golenie przebiega komfortowo, sprawnie i szybko bez naruszenia bariery fizjologicznej skóry. O sukcesie w wyścigu decyduje czas, każda utracona minuta, wpływa na wynik. Podobnie jest w czasie porannego golenia. Mężczyźni, niekiedy są jak kierowcy rajdowi, chcą mieć szybkie i dobre efekty.

Na start, wyścig i metę Gillette poleca Blue 3 Speed. Maszynka jednorazowa zawdzięcza swój sportowy wygląd ergonomicznej rączce, która sprawia, że ruchy wykonywane przy goleniu są sprawniejsze i gładsze. Poślizg maszynki wspomaga także pasek nawilżający wyposażony w trzykrotnie większą zawartość substancji nawilżających od swojej poprzedniczki*. Nawilżające właściwości, w jakie wyposażona jest maszynka,  sprzyjają redukcji zaczerwienień, podrażnień i innych podobnych uciążliwości skórnych powstających w czasie golenia. Ponadto trzy automatycznie dopasowujące się do kształtu twarzy ostrza Blue 3 Speed ułatwiają gładkie przesuwanie maszynki po skórze. Jeśli do precyzyjnych ostrzy, nawilżającego paska i wyprofilowanej rączki dodamy także ruchomą główkę - dynamiczne, szybkie i komfortowe golenie jest gwarantowane.

Twoje 5 minut

By w pełni czerpać przyjemność z jazdy samochodem, należy wcześniej odpowiednio przygotować go do jazdy. Także skóra twarzy wymaga prawidłowej pielęgnacji, by uzyskać  pełne poczucie komfortu w czasie golenia jak i po nim. Żele do golenia Gillette Series skutecznie zmiękczają włosy przygotowując je oraz skórę do procesu golenia. Balsam po goleniu Gillette Series łagodzi podrażnienia i nawilża skórę twarzy nadając jej gładki i odświeżony wygląd, tak by mężczyzna mógł zawsze być gotowy na wyzwania nadchodzącego dnia.

* w porównaniu do maszynki Blue 2

**  maksymalna regularna rekomendowana cena detaliczna

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony