Szycie na miarę
Wiadomości

Szycie na miarę. Jeżeli chcesz aby Twój styl ubierania był pełen elegancji i harmonii, skontaktuj się z firmą Twins Handtailored mającą swoje sklepy we Wrocławiu i Warszawie.


Garnitury sygnowane ich nazwą ma na sobie wiele znanych postaci świata polityki, filmu, mody. Są to m.in. Jan Englert, Adam Hanuszkiewicz, Hubert Urbański, Wojciech Mann, David Bowie, George Michael, Anthony Hopkins, Robbie Wiliams, David Beckham.

Według portalu www.odziez.webwweb.pl uszyte we Wrocławiu garnitury, dzięki współpracy z marką Regan trafiły do szaf Helmuta Kohla, Gerharda Schroedera, Rogera Moora czy Stevana Seagala.

Co sprawia, że zainteresowanie tego typu garniturami jest tak duże?

Odpowiedź jest prosta: unikalna technologia szycia ręcznego sprawia, że żaden inny garnitur nie jest tak idealnie dopasowany, i tak doskonały jakościowo! Marka Twins Handtailored specjalizuje się  w szyciu nie tylko garniturów, marynarek, spodni i koszul ale także dba o całościowe wykończenie dobierając odpowiednie dodatki (spinki, jedwabne krawaty, szelki, bieliznę, itp.).


Ale to nie jedyna taka firma. Usługę szycia na miarę uruchomił też butik Ermenegilgo Zegny w Warszawie. Na Zachodzie jego garniturami chwalą się gwiazdy, m.in.: Kiefer Sutherland, Kyle MacLachlan i Jean Reno. Aktorzy z serialu "Przyjaciele": Matthew Perry, Matt LeBlanc i David Schwimmer odbierali w nich Nagrody Emmy - podaje Newsweek .

Koncepcję szycia na miarę dla najbardziej wymagającej grupy mężczyzn oferują również: Bona Dea z Tczewa, Cafardini mający swój Showroom w Łańcucie czy znany od lat Bytom S.A. Ten ostatni proponuje skorzystać z programu VIP Services w swoim atelier w Bytomiu lub Warszawie.

Zatem Panowie do dzieła!
Wystarczy tylko podjąć odpowiednią decyzję, co do wyboru firmy, by móc się cieszyć garniturem dopasowanym do indywidualnych potrzeb, charakteru i okoliczności.

 

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony