George Clooney w garniturze od Ermenegildo Zegny

George Clooney w swoim najnowszym filmie "American" występuje w garniturze od Ermenegildo Zegny ponadczasowej i wyrafinowanej włoskiej marki odzieży męskiej. W tym filmie w reżyserii Antona Corbijna, Clooney gra Jack'a płatnego zabójcy, kto chce uciec i zmienić swoje życie, ale zależy mu na zakończeniu jednej, ostatniej misji. Akcja filmu dzieje się w małym miasteczku w regionie Abruzji we Włoszech.

Ubrania, które nosi George Clooney w "The American" to klasycznym a jednocześnie nowoczesnym garnitur z dwoma guzikami od Ermenegildo Zegny  z linii "Sartoria" , wykonany z odpornej na gniecenie tkaniny „Traveller " z najprzedniejszej wełny merynosów,  koszula formalne i klasyczna z egipskiej bawełny i skórzane mokasyny. W całym filmie większość casualowej szafy Jacka i okulary również dostarczone są przez Ermenegildo Zegne. Za zawartość szafy dla Clooneya,  odpowiedzialny był znany projektant kostiumów Suttirat Anne Larlarb, który rozpoczął swoją karierę z reżyserem Danny Boyle w  Sunshine i Slumdog Millionaire.

Jak mówi stara przysłowie "Cudza chwalicie swego nie znacie" nie zapominajmy, że nasi krawcy miarowi nie ustępują czołówce światowej o czym świadczą zamówienia od gwaiazd Holywoodu. Zaprzyjaźniony z naszym portalem Janusz Wiśniewski szył ubrania dla Stevena Seagla.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony