Koniec z zagnieceniami w czasie podróży

Dzięki ręcznej parownicy Philips Steam&Go nawet w czasie podróży możesz cieszyć się odpowiednim wyglądem Twoich ubrań.  Wystarczy, że spakujesz do walizki poręczny steamer i możesz odświeżać swoje rzeczy w każdych warunkach.

gc332Nawet jeśli na co dzień zawsze schludnie wyglądasz i dbasz o ubrania, dobrze wiesz, że podczas wyjazdów nie musi być to takie łatwe.  Upchane w walizce czy plecaku rzeczy są pogniecione i nawet te odpowiednio złożone czy przewożone na wieszaku często wymagają odświeżenia. A przecież nie możesz na każdy wyjazd zabierać ze sobą żelazka i nie w każdym hotelu masz do dyspozycji deskę do prasowania i żelazko. Znasz problem pogniecionych ubrań z tegorocznych wakacji? Przygotuj się do kolejnych wyjazdów i skończ z zagnieceniami w czasie podróży - wystarczy poręczny steamer Philips Steam&Go.

Ręczne parownice Philips mają na tyle kompaktowy rozmiar, że w odróżnieniu od żelazka, idealnie sprawdzą się w podróży. Zwłaszcza, że steamery nie wymagają używania deski do prasowania! Wszystkich modeli ręcznych parownic używa się wygodnie w pionie – wystarczy zahaczyć wieszak z ubraniem, np. na szafie, drzwiach czy klamce. Następnie przykładając steamer do tkaniny i delikatnie naciągając ubranie, w łatwy sposób je odświeżysz. Dodatkowo modele GC332 i GC330 posiadają funkcję 2w1 umożliwiającą prasowanie także na dowolnej płaskiej powierzchni w poziomie. A to oznacza łatwe prasowanie w każdych warunkach! Co ważne, zwłaszcza, gdy masz tylko chwilę przed wyjściem na odświeżenie ubrania, steamery nagrzewają się w mniej niż minutę!

Ręczne parownice Philips Steam&Go działają na zasadzie ciągłego wyrzutu pary, która wnika w tkaninę, zmiękcza i rozprostowuje włókna, nadając im odpowiednią formę. W dodatku steamery są bezpieczne dla wszystkich materiałów i nie przypalają nawet delikatnych tkanin. Idealnie sprawdzą się w przypadku cienkich ubrań z falbankami, plisami czy haftami. Możesz więc bez obaw na szybko odprasować koszulę lub delikatną sukienkę na wieczorną imprezę czy wesele przyjaciółki. Ale parownice będą pomocne nie tylko podczas letnich wyjazdów, gdyż doskonale dadzą sobie radę także z grubszymi materiałami i odświeżą np. marynarkę lub płaszcz. Dodatkowo para skutecznie usunie zapachy papierosów, jedzenia i ciała, więc ponowne użycie tego samego ubrania na wyjeździe nie będzie już problemem.

Z poręcznym steamerem Philips możesz cieszyć się dopracowanym wyglądem podczas wszystkich wyjazdów w ciągu roku – dłuższych urlopów i weekendowych wypadów. Wystarczy włożyć go do dołączonej torby umożliwiającej przechowywanie i wygodnie spakować do walizki.

Sugerowane ceny detaliczne steamerów Steam&Go wynoszą:

Steamer GC320/55 - 349,00 pln

Steamer GC330/47 - 329,00 pln

Steamer GC332/67 - 449,00 pln

Steamer GC332/87 - 429,00 pln

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony