Nie masz pomysłu na prezent dla Niego?

Mężczyźni zazwyczaj nie są wybredni jeśli chodzi o dobór kosmetyków i urządzeń do pielęgnacji, jednak najczęściej skłaniają się w stronę solidnych, dobrze wykonanych produktów, w 100% spełniających swoje funkcje. Nie bez znaczenie pozostaje także kwestia oszczędności czasu. Skuteczna i delikatna dla skóry golarka, czy wielofunkcyjny zestaw do stylizacji zarostu, dzięki którym Twój partner szybko i sprawnie przygotuje się do porannego wyjścia to idealne pomysły na prezent z okazji Dnia Chłopaka.

Nowy trymer do zarostu i włosów Braun BT 3040 zapewnia maksymalną precyzję, dając pełną swobodę kreowania indywidualnego stylu. Aż 39 różnych ustawień długości w odstępach co 0,5 mm pozwoli na stworzenie stylizacji z największą precyzją. Trymer został wyposażony w nietępiące się ostrza, dzięki którym nawet bardzo grube włosy dadzą się z łatwością przycinać. To idealny model do codziennego korzystania. Trymer jest w 100% wodoodporny, dlatego nadaje się do czyszczenia pod bieżącą wodą. Ten model posiada wyświetlacz LED, który informuje o stanie naładowania baterii.

Cena sugerowana: 239 zł

 

Golarka Braun Series 3 ProSkin z technologią MicroComb, która naprowadza na ostrze więcej włosów dzięki czemu przyspiesza golenie. Urządzenie zostało wyposażone w głowicę 3-Flex składającą się z trzech elementów tnących: środkowego trymera i dwóch folii SensoFoil poruszających się niezależnie od siebie. Z tyłu golarki znajduje się dodatkowy, szeroki trymer. W zestawie znajduje się także baza czyszcząco-ładująca wykorzystującą roztwór na bazie alkoholu, dzięki której golarka będzie zawsze gotowa do użytku.

Cena sugerowana: 499 zł

 

 

Wielofunkcyjny zestaw 9w1 do precyzyjnej stylizacji całego ciała Braun MGK3080 to kompleksowe urządzenie do zadań specjalnych. Dzięki inteligentnym nasadkom mężczyzna  z łatwością użyje go do stylizacji brody, strzyżenia włosów, pielęgnacji ciała czy przycinania włosów w uszach i nosie. Urządzenie jest w 100% wodoodporne, nadaje się więc do stosowania na mokro i na sucho.

Cena sugerowana: 319 zł

 

Golarka Braun Series 5 z technologią Skin-Sensitive, która została oparta na mechanizmie AutoSens, do tej pory dostępnym wyłącznie w najwyższych modelach golarek Braun oraz elastycznej,
8-kierunkowej głowicy. Urządzenie na bieżąco analizuje gęstość zarostu i na tej podstawie dostosowuje moc działania aż 13 razy na sekundę. Wybrane modele golarek Braun Series 5 dostępne są w zestawie z bazą czyszcząco-ładująca Clean&Charge. Modele z serii 5 są dostępne w 2 wariantach kolorystycznych: klasycznej czerni i czerni wzbogaconej niebieskimi akcentami.

Cena sugerowana w zależności od modelu: 699zł - 999zł.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony