Sebastian Vettel nowym, globalnym ambasadorem marki Braun

Marka Braun i wielokrotny Mistrz Formuły 1, Sebastian Vettel łączą siły, aby zainspirować mężczyzn do spełniania swoich marzeń.  Marka Braun podczas dzisiejszej konferencji prasowej ogłosiła, iż wielokrotny mistrz świata Formuły 1, Sebastian Vettel został nowym, globalnym ambasadorem golarek elektrycznych Braun Series. To ważne wydarzenie jest także początkiem nowej, globalnej kampanii marki, która realizowana będzie pod hasłem „Hold on to your Dreams” - „Podążaj za marzeniami”.

 

 

braun_vettelInformacja o nawiązaniu współpracy z Sebastianem Vettelem została ogłoszona na belgijskim torze Formuły 1 Spa-Francorchamps. Nowy ambasador golarek marki Braun, Sebastian Vettel skomentował rozpoczęcie współpracy: „Marka Braun towarzyszy mi od wczesnej młodości. Nasze więzy są tym silniejsze, ponieważ pochodzimy z tego samego landu - Hesji. W golarkach Braun zawsze fascynował mnie fakt, iż są bardzo zaawansowane technologiczne. To trochę jak z Formułą 1 - najnowocześniejsza technologia, najlepsze wykonanie i gwarancja trwałości. Po prostu robią to, czego od nich oczekujesz. Jestem dumny mogąc zostać ambasadorem produktów Braun do męskiej pielęgnacji”.

 

Lakis Vasileiadis, Dyrektor ds. Marketingu Globalnego marki Braun powiedział: „Mieć Sebastiana Vettela za nowego ambasadora to ogromny zaszczyt. Jest on niesamowitym człowiekiem, który spełnił swoje marzenie dzięki ciężkiej pracy, przygotowaniu, wytrwałości i najlepszym wynikom. W swojej dyscyplinie należy do grona najlepszych. Tak jak Max Braun - założyciel firmy - Sebastian nieustępliwie dążył do osiągnięcia swojego celu. Będąc inspiracją dla milionów mężczyzn, idealnie nadaje się  do reprezentowania marki Braun”.

 

Przełomowe technologie zawsze mają swój początek w marzeniach. Max Braun, założyciel firmy, marzył o stworzeniu pierwszej golarki foliowej. Od tego czasu marka Braun nieprzerwanie przekuwa marzenia w technologiczne innowacje. W ten sposób powstały bazy czyszczące golarek, a następnie pierwsze golarki chłodzące skórę. Dzisiaj marzenia te stały się rzeczywistością dzięki technologiom Braun Clean & Renew™ i Braun °CoolTec.

 

Dla marki Braun inspirację stanowią mężczyźni tacy jak Sebastian Vettel - człowiek sukcesu, który spełnił swoje marzenie zostania najmłodszym mistrzem Formuły 1 w historii. „Pokładamy podobną wiarę w marzenia, podobnie na nie patrzymy. Nie poprzestajemy na samych marzeniach, ale wcielamy je w życie. Naszym celem jest inspirowanie również innych do ich realizowania.”- dodał Vasileiadis.

 

Sebastian Vettel jest twarzą nowej kampanii marki Braun pod hasłem „Hold on to your Dreams” - „Podążaj za marzeniami”. Już tej jesieni Braun rozpocznie kampanię, w ramach której razem z Sebastianem Vettelem będzie apelowała do mężczyzn na całym świecie, aby nigdy nie rezygnowali z podążania za swoimi marzeniami.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony