Braun Series 5

Mężczyznom coraz trudniej skupić się na tym, co najważniejsze – spędzaniu czasu z bliskimi, pracy czy podążaniu za pasjami. Ciągły brak czasu, sprawia, że nie mamy głowy do zadbania o wrażliwą skórę i pielęgnacja schodzi na drugi plan. Podczas golenia nową, inteligentną golarką Braun Series 5 z technologią Skin-Sensitive nie musimy martwić się o podrażnienia i nasze myśli możemy skupić się na tym co naprawdę ważne.

series_5Ważne chwile w życiu zawsze smakują lepiej, kiedy wyglądamy i czujemy się dobrze. Mężczyźni potrzebują narzędzi do pielęgnacji, które z łatwością poradzą sobie z ich zarostem, a jednocześnie będą delikatne dla wrażliwej skóry.

CIĄGŁA OCHRONA SKÓRY PODCZAS GOLENIA DZIĘKI TECHNOLOGII SKIN-SENSITIVE

Coraz większa liczba mężczyzn mierzy się z problemem wrażliwej skóry i szuka jak najdelikatniejszego sposobu golenia. Teraz to możliwe z technologią
Skin-Sensitive, która oparta została na mechanizmie AutoSens i elastycznej, 8-kierunkowej głowicy. Mechanizm AutoSens do tej pory był obecny w dwóch najwyższych modelach golarek Braun – Series 9 i Series 7. Teraz jest on dostępny także w nowej linii Braun Series 5. AutoSens to inteligentny system, który na bieżąco analizuje gęstość zarostu i na tej podstawie dostosowuje moc działania golarki aż 13 razy na sekundę. Golarka wychwytuje więcej włosów za jednym pociągnięciem, a mniej pociągnięć znaczy mniej podrażnień na skórze. Elastyczna, 8-kierunkowa głowica golarki dopasowuje się do kształtu twarzy zapewniając jak najlepszy kontakt urządzenia ze skórą.

DOSTOSOWUJE SIĘ DO TRUDNYCH OBSZARÓW

Twarze mężczyzn różnią się ze względu na kształt, który determinuje sposób golenia. To bardzo ważne, aby golarka była w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej wymagającymi konturami  i potrafiła dopasować się do nich. W przypadku Braun Series 5 maksymalny kontakt ze skórą gwarantuje technologia MicroMotion – czyli autonomiczne zawieszenie wszystkich elementów tnących, które dostosowują się nawet do najdrobniejszych konturów. Działanie wspiera ruchoma głowica golarki, która wychyla  się o 40° i  pozwala na lepsze dopasowanie do kształtu twarzy.

WYDAJNOŚĆ W KAŻDYM POCIĄGNIĘCIU

Płasko układający się zarost, czy włosy rosnące w różnych kierunkach na szyi i podbródku to zmora wielu mężczyzn. Dla golarki Braun Series 5 nie stanowią one problemu dzięki obecności umieszczonego na głowicy trymera Ultra ActiLift. Ostrza golarki zostały ukryte pod folią SensoFoil™, która zapewnia komfortowe i dokładne golenie.

GOLENIE NA SUCHO I POD PRYSZNICEM

Każda minuta poprzedzająca poranne wyjście z domu jest na wagę złota, dlatego mężczyźni starają się jak  mogą by przygotować się w możliwie najkrótszym czasie. Często decydują się na łączenie wielu czynności i golą się na przykład pod prysznicem. Nie stanowi to problemu dla golarki Braun Series 5, która jest w 100% wodoodporna.

GOLARKA JAK NOWA KAŻDEGO RANKA

Wybrane modele golarek Braun Series 5 dostępne są w zestawie z bazą czyszcząco-ładująca Clean&Charge. Baza czyści, smaruje i ładuje golarkę, usuwając przy tym 99,9% zarazków. Dzięki niej, można zapomnieć o czasochłonnym dbaniu o urządzenie. W pudełku znajdziemy także szczoteczkę do usuwania nadmiaru zarostu z głowicy, nakładkę ochronną, etui oraz ładowarkę. Pełne ładowanie golarki, trwa tylko godzinę i gwarantuje 50 minut golenia.

GADŻET, KTÓRY DOBRZE WYGLĄDA

Golarka Braun Series 5 to gadżet, który każdy mężczyzna może dumnie postawić na półce. Modele z serii 5 są dostępne w 2 wariantach kolorystycznych: klasycznej czerni i czerni wzbogaconej niebieskimi akcentami. Golarka jest idealnie wyważona i została wyposażona w ergonomiczny uchwyt pokryty gumą, dzięki któremu urządzenie pewnie leży w dłoni, nawet jeśli jest wilgotne. Na korpusie golarki znajdziemy wyświetlacz LED sygnalizujący aktualny stan naładowania.

Ceny golarek Braun Series 5

 

 

 

 

Braun 5195cc – cena sugerowana: 999 zł

 

Braun 5190cc – cena sugerowana: 999 zł

 

Braun 5147s – cena sugerowana: 699 zł

 

Braun 5140s  – cena sugerowana: 699 zł

 

Braun 5160s  – cena sugerowana: 799 zł

 

Braun 5145s   – cena sugerowana: 699 zł

 

 


 

 

 

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony