ZNAJDŹ SWÓJ STYL W MĘSKIEJ PIELĘGNACJI

Wiosna to najlepszy czas, aby zadbać o swój wygląd, a szczególnie o cerę i zarost. Męska skóra twarzy także wymaga prawidłowej pielęgnacji. Sprawdź, jakich urządzeń możesz użyć, aby tej wiosny wyglądać dobrze.

Zakup właściwego sprzętu do męskiej pielęgnacji nie jest prosty. Dlatego warto zastanowić się, jakie funkcje będzie spełniać urządzenie, które kupimy. Jeśli szukamy sprzętu, aby zadbać o brodę i włosy, warto wybrać trymer z grzebieniami, który pozwoli na stylizację krótkiej, średniej i długiej brody a także włosów. Jeśli urządzenie ma dbać o nas wielowymiarowo, zadbać o brodę, włosy i ciało, najlepszym rozwiązaniem będzie wielofunkcyjny zestaw. Tego rodzaju urządzenie w komplecie posiada wiele wymiennych nakładek, dzięki czemu łączy w sobie możliwości trymera do brody, nosa, uszu oraz golarki do ciała.

NOWE TRYMERY DO BRODY I WŁOSÓW ORAZ ZESTAWY WIELOFUNKCYJNE

W tym sezonie marka Braun wprowadza nowe trymery i zestawy wielofunkcyjne, które wyróżnia technologia AutoSense, czyli funkcja dostosowania mocy do gęstości zarostu, 100 minutowy czas działania i w pełni metalowe ostrza. W zestawie oprócz wielu końcówek znajdziemy też ładowarkę w podstawce i etui podróżne. Urządzenia są dostępne w stalowo-szarym kolorze.

NOWOŚĆ. Trymer do zarostu i włosów BT 7040 posiada w zestawie 2 regulowane grzebienie, a dzięki selektorowi długości oferuje aż 39 ustawień skracania co 0,5 mm. W zestawie znajdziemy aż 7 dodatków: precyzyjny grzebień 1–10 mm, długi grzebień 10–20 mm, precyzyjny trymer, precyzyjną głowicę do strzyżenia, golarkę Gillette, szczoteczkę do czyszczenia, etui, ładowarkę w podstawce. Dzięki technologii AutoSense, urządzenie dostosowuje moc do gęstości brody. W pełni metalowe ostrza radzą sobie z każdym typem zarostu. Produkt nadaje się mycia pod bieżącą wodą. Naładowane urządzenie działa przez 100 minut. Cena sugerowana: 420 złotych.


NOWOŚĆ. Wielofunkcyjny zestaw 10w1 do pielęgnacji całego ciała MGK7020 pozwala na stylizację zarostu, strzyżenie włosów, pielęgnację ciała i przycinanie włosów w uszach i nosie. Urządzenie posiada w pełni metalowe ostrza i dzięki 4 grzebieniom umożliwia stylizację zarostu i włosów na 13 różnych długości. W zestawie znajduje się 10 dodatków: 4 grzebienie, główny trymer, precyzyjny trymer, trymer do uszu i nosa, głowica do ciała, precyzyjna głowica do strzyżenia, golarka Gillette, szczoteczka do czyszczenia, etui i ładowarka w podstawce. W pełni naładowane urządzenie zapewnia pracę przez 100 minut. Dzięki technologii AutoSense, urządzenie dostosowuje swoją moc do gęstości brody. Strzyżarka jest w 100% wodoodporna, może być używana pod prysznicem. Wyświetlacz LED monitoruje stan naładowania baterii. Cena sugerowana: 420 złotych.


WOLISZ GŁADKO OGOLONĄ TWARZ?

Golarka Braun Series 3 ProSkin to prawdziwy bohater komfortu skóry. Wielozadaniowa golarka została wyposażona w technologię MicroComb, która naprowadza na ostrze więcej włosów, przyspiesza golenie o poranku, a Ty nie spóźniasz się do pracy! Głowica golarki to aż trzy elementy tnące: środkowy trymer, który przycina nawet trudne włosy i dwie folie SensoFoilTM. Każdy z elementów porusza się niezależnie dla bardziej efektywnego golenia już przy pierwszym pociągnięciu. Braun Series 3 ProSkin pracuje w prostych, intuicyjnych ruchach, dzięki czemu nie trzeba dwa razy krążyć w tym samym miejscu. Taki sposób golenia pomaga zminimalizować podrażnienie skóry. Golarka posiada wbudowany trymer do modelowania wąsów i baków. Urządzenie jest w pełni wodoodporne, dlatego można korzystać z niego pod prysznicem, przy użyciu pianki lub żelu. Cena sugerowana: 399 złotych.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony