Dlaczego warto wybrać golarkę z foliowym systemem golącym?

W kwestii golenia mężczyźni są bezkompromisowi i zawsze oczekują najlepszych rezultatów. Nie zdają sobie jednak sprawy, że zależą one od systemu golącego urządzenia. Który wybrać – foliowy czy rotacyjny? Eksperci marki Braun rozwiewają wszystkie wątpliwości.

BLISKI KONTAKT GOLARKI ZE SKÓRĄ TWARZY: GOLISZ ZAROST CZY SKÓRĘ UST?

Aby dokładnie usunąć zarost golarka powinna „rozumieć” kontury twarzy i manewrować tam, gdzie to potrzebne. Golarka musi być w stałym kontakcie ze skórą. Jak możesz to sprawdzić? Wyzwaniem dla każdej golarki jest strefa pomiędzy nosem i linią ust. Golarki foliowe dopasowują się do kształtów:  zagłębień i wybrzuszeń dzięki ruchomym elementom tnącym i budowie golarki. Niestety, mniejsze nieregularne powierzchnie to ogromne wyzwanie dla golarek rotacyjnych, którym trudniej operować w mało dostępnych miejscach. A przecież każdy facet chce golić zarost, nie delikatną skórę ust!

SPOSÓB PROWADZENIA GOLARKI: TWÓJ BARBER NIE MOŻE SIĘ MYLIĆ!

Synonimem idealnego golenia jest golenie za pomocą brzytwy. To właśnie na nim wzorowane jest golenie tradycyjną maszynką z ostrzami
i golenie golarką foliową. Zauważ, że w każdym przypadku golimy się za pomocą ruchów linearnych góra-dół lub dół-góra. Najbardziej naturalny,  intuicyjny i najprostszy sposób golenia przynosi najlepsze rezultaty.  Jeśli chcemy, aby efekt golenia był najbliższy temu z barber shopu, to wybór jest prosty!

SZYBKOŚĆ:OSZCZĘDZAJ CZAS RANO, BO WYSPANY ZNACZY PRZYSTOJNY

Wielu mężczyzn preferuje golenie rano, tuż przed pracą. Chcą na nie poświęcić jak najmniej czasu, tak aby móc się po prostu wyspać! Która golarka pomoże Ci zaoszczędzić czas o poranku? Mamy na to odpowiedź! Wyobraź sobie, że golenie jest jak malowanie ściany. Malowanie z góry na dół, w jednej linii daje najszybsze rezultaty, natomiast malowanie rotacyjne zajmuje wieki! Jeśli poszukujesz sposobu na szybkie golenie, golarka foliowa jest dla Ciebie!

PRECYZJA: PONIEWAŻ NIE UZNAJESZ POMYŁEK

Jeśli myślisz o precyzyjnym goleniu wzdłuż bokobrodów lub wzdłuż linii brody oczywiste jest to, że wybierzesz golarkę foliową. Dzięki ułożeniu ostrzy pomoże Ci precyzyjnie zgolić dokładnie ten obszar, który chcesz i nic więcej, bo golenie to nie wycinanki!

OCHRONA DLA SKÓRY:
W CZERWONYM CI NIE DO TWARZY

Golarka, której używasz powinna nie tylko golić skórę, ale także chronić ją przed ewentualnymi podrażnieniami. Tylko golarki foliowe marki Braun posiadają folię OptiFoil™, która chroni skórę przed uszkodzeniem. W folii znajduje się aż 1064 otworów, z których aż 899 posiada unikalny kształt. Rodzaj otworów został zoptymalizowany pod względem wielkości w zależności od lokalizacji na golarce i ciśnienia, które wytwarza się podczas golenia. Wszystko po to, aby zmaksymalizować liczbę włosów, które dostają się do folii i uniknąć sytuacji kiedy skóra dostanie się do golarki. To dlatego najmniejsze otwory znajdują się na górze golarki, gdzie nacisk jest największy.  Golarka foliowa to świetny wybór dla zapewnienia ochrony skóry.

3 DNIOWY ZAROST: PO WEEKENDZIE CHCESZ ZNOWU WYGLĄDAĆ DOBRZE

Coraz więcej mężczyzn używa golarek do usuwania 3-dniowego zarostu. To sprawia, że golarka musi uporać się z dłuższymi włosami. Golarki foliowe posiadają wbudowane w system tnący trymery, które przycinają dłuższe włosy, zanim dopadnie je ostrze golarki.


Golarki marki Braun są objęte programem „Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy”. Dzięki programowi, klienci mają możliwość wypróbowania zakupionego produktu Braun przez 100 dni, a w przypadku braku satysfakcji z jego użytkowania, możliwość zwrotu. Szczegółowe informacje dotyczące programu dostępne są na stronie: http://www.braun.com/pl/promotions/money-back-guarantee.html.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony