Moda męska Benetton kolekcja wiosna lato 2010

Propozycje firmy Benetton na wiosnę i lato 2010.

Jacko - New York lub inne duże miasto na świecie. Po ciężkim dniu w pracy Twój wygląd to pullover, t-shirt i para wygodnych spodni a przede wszystkim koszulki. Mix klasycznych i sportowych tkanin mieszanki bawełny i lnu lub bawełny i wełny. Gama kolorów szarości i brązy, beż z akcentami czerwonymi i różowymi.

Another Part of Me - Uwaga skupiona jest na jednej części ciała: nogi - bermudy są kluczowym elementem.Poddane zabiegom, zużycie i barwienia. Kolory to jasny niebieski, granatowy, beżowy i różowy.

Man in the Mirror - ten sam obraz, ale z różnych punktów widzenia. To co się dzieje w tym opowiadaniu. Tkaniny techniczne z wiatroodporny i wodoodporna  przedstawione w kontrastowych kolorach, kurtki z bardzo sportowym wyglądem. Ważnymi elementami są zamki błyskawiczne, zatrzaski i wykończeń specjalnych. Kolory: biały, electric blue, zielony, czerwony, niebieski i szary indygo kolory stali.

Bad - Koszule z lnu i bawełny. Spodnie z efektem zużycia. Niebieski, czerwony, jasny niebieski i szary to kolory przewodnie.

{gallery}benettons2010{/gallery}
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony