Permen - Męskość pierwsza klasa
Wpisany przez EWA SZYMCZEWSKA   

Permen - „Produkt Roku 2010”. Regularne stosowanie preparatu Permen pozwala cieszyć się udanym życiem seksualnym. Życie intymne wymaga właściwej pielęgnacji i troski każdego dnia, a - wbrew obiegowej opinii – na jego jakość w większości nie ma wpływu wiek. Czasem wystarczy racjonalne odżywianie, dbałość o kondycję fizyczną, unikanie zmęczenia i stresu. Przede wszystkim zaś, gdy już pojawi się problem – trzeba podejść do niego po męsku i zadbać o przywrócenie właściwej perspektywy widzenia świata. wystarczy racjonalne odżywianie, dbałość o kondycję fizyczną, unikanie zmęczenia i stresu. Przede wszystkim zaś, gdy już pojawi się problem – trzeba podejść do niego po męsku i zadbać o przywrócenie właściwej perspektywy widzenia świata. Regularne stosowanie preparatu Permen pozwala cieszyć się udanym życiem seksualnym.

permenSeksualność jest ważną sferą w życiu każdego mężczyzny, a jej jakość często ma odzwierciedlenie  w życiu codziennym. Witalność bywa wyrazem udanego życia osobistego, natomiast nawet drobne niepowodzenia łóżkowe mogą przyczynić się do zaniżenia własnej wartości i pogłębiającej się frustracji. Tymczasem niewielu, bo tylko 36% mężczyzn zdaje sobie sprawę, że problemy z erekcją w Polsce są dość powszechne i dotyczą blisko 3,5 milionowej grupy.

Spadek potencji wiąże się często z ogólnym zjawiskiem przemian cywilizacyjnych, złą dietą, nadwagą, brakiem ruchu, stresem czy dłuższą średnią życia. Ponadto wpływ na obniżenie libido mają zmiany organiczne, w tym różne dolegliwości. Najważniejsze, by nie lekceważyć problemu – jakość życia seksualnego w każdym wieku może być udana! Warto ją wspierać, stosując się do zaleceń specjalistów, a także wspomagając codzienną dietę bezpiecznymi dla zdrowia suplementami diety, do których należy Permen.

Głównym atutem preparatu jest jego skład. Składniki, zawarte w Permenie, mają naturalne pochodzenie: Tribulus terrestris, L-arginina i żeń-szeń - korzystnie wpływają na libido, stymulację doznań i erekcję, zwłaszcza, gdy jest ona zbyt krótka lub niesatysfakcjonująca. Suplement sprzyja utrzymaniu sprawności seksualnej i satysfakcji z odczuwanych doznań, a jego regularne przyjmowanie(od 6-8 tygodni) pozytywnie działa na jakość i intensywność życia seksualnego – dzięki temu można spoglądać na świat z naturalnej, dobrej perspektywy.

Tribulus terrestris – znany potocznie pod nazwą buzdyganek ziemny, wpływa na zwiększone wydzielanie testosteronu, regenerację organizmu, przyrost siły i masy mięśniowej, co wspomaga osiągnięcie i utrzymanie podniecenia seksualnego

L-arginina - wpływa na wzrost liczebności oraz ruchliwość plemników w nasieniu i jest jedyną substancją, z której w organizmie jest wytwarzany tlenek azotu – neuroprzekaźnik odpowiedzialny za reakcje seksualne, w tym podniecenie i doznania seksualne

Żeń-szeń koreański czerwony (Panax ginseng) - pomaga utrzymać wysoką sprawność fizyczną, stymuluje intensywność doznań podczas stosunku.

Skuteczność Permenu doceniły już tysiące mężczyzn, czyniąc go numerem 1* w Polsce.

Preparat zdobył także kilka prestiżowych wyróżnień, m.in.  Nagrodę Zaufania Konsumentów Złoty Otis 2009 (jako najlepszy produkt, dostępny bez recepty, w kategorii „preparaty na potencję”) czy tytuł „Produkt Roku 2010”, nadany przez Farmaceutów (Wydawnictwo Świat Farmacji uznało Permen® najlepszym produktem, dostępnym bez recepty, w kategorii „preparaty wspomagające potencję”).

Cena: 30 tabl. – ok. 66 zł

Stosowanie: 1-2 tabletek dziennie podczas lub po posiłku, popijając wodą

W celu osiągnięcia pozytywnych efektów Permen® należy stosować regularnie przez około 6-8 tygodni.

*IMS Health, Raport OTC, 2009

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony