VITASTERON – pobudza siły witalne prawdziwego mężczyzny

Stres, pośpiech, nieregularny tryb życia i dieta nie sprzyjają zachowaniu pełni zdrowia i sił witalnych. Dlatego powstał VITASTERON – suplement diety, który zapewnia subtelne, ale bardzo skuteczne wsparcie dla potrzeb prawdziwego mężczyzny.

 

vitasteronCo to jest VITASTERON?

Unikalny skład preparatu VITASTERON opiera się wyłącznie na naturalnych, skutecznych i dobranych

w wyjątkowy zestaw składników. VITASTERON sprzyja wzrostowi libido, sprawności seksualnej, jakości i czasu trwania erekcji.

VITASTERON:

  • korzystny dla sprawności seksualnej

  • podnosi poziom libido

  • odpowiedni na erekcję

  • zwiększa poziom energii i witalności

  • poprawia kondycję fizyczną i psychiczną

Wyróżnik:

Zestaw naturalnych składników w optymalnych proporcjach zamknięty w wygodnych do stosowania kapsułkach.

Składniki aktywne:

Żeń-szeń, Mleczko królewskie, kompleks witamina E+cynk.

Opakowanie:

10 kapsułek twardych × 386 mg

Udowodniona siła działania i optymalne ilosci składników aktywnych gwarancją satysfakcji!


Żeń Szeń - Panax ginseng od wieków stosowany jest jako skuteczny afrodyzjak. Zwany „wszechlekiem” szybko i skutecznie podnosi poziom witalności, poprawia sprawność fizyczną i psychiczną, wpływa na zwiększenie libido oraz sprawność seksualną.

Mleczko Królewskie - Gelèe Royale to produkt pszczeli, także afrodyzjak – trwale wzmagający potencję. Silny antyoksydant który ułatwia zachowanie najwyższej formy i witalności. Sprzyja podniesieniu poziomu energii i ogólnej kondycji organizmu.

Witamina E, odkryta w latach 20-tych zeszłego stulecia jako czynnik zapobiegający bezpłodności u szczurów. Oprócz opóźniania procesów starzenia, funkcji regulujących działanie naczyń krwionośnych, jest potrzebna do prawidłowej produkcji spermy u mężczyzn. Cynk zwiększa produkcję plemników i jest niezbędny w przebiegu podstawowych procesów życiowych. Spożywanie alkoholu sprzyja niedoborowi tego pierwiastka.

Masz problem z erekcją? Odczuwasz spadek energii ? Nie czujesz się 100% mężczyzną?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Dla kogo?

VITASTERON polecany jest szczególnie dla mężczyzn po 40-ce, ale też wszystkich młodszych, narażonych ze względu na styl życia, na ciągły stres, nadmierne przemęczenie. Z wiekiem sprawność seksualna może się nieco zmniejszyć. Jest to związane z przemianami w gospodarce hormonalnej organizmu mężczyzny, ale także w dużym stopniu z trybem życia. Alkohol, papierosy, nieodpowiednia dieta, stres, brak ruchu – wszystko składa się na mniejsze lub większe problemy ze zdrowiem, jak również obniżenie sprawności seksualnej.

Coraz więcej młodych mężczyzn, nawet przed trzydziestką, doświadcza problemów seksualnych, najczęściej dotyczy to problemów z erekcją. Organizm jest w ciągłym napięciu, z czasem przestaje prawidłowo funkcjonować. Kłopoty w sypialni, tym bardziej dla młodego mężczyzny, indukują jeszcze większy stres, zmniejszają poczucie wiary we własne siły. To wszystko może powodować pogłębianie się zaburzeń w późniejszym czasie, dlatego warto od razu sięgnąć po preparat, który uwolni od tego typu  zahamowań! VITASTERON jest odpowiedzią na Twoje problemy!

Sposób użycia:

1 kapsułka dziennie, podczas albo po posiłku, popić wodą. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Zaleca się przyjmowanie preparatu wg indywidualnych potrzeb do godziny przed stosunkiem. W przypadku systematycznego przyjmowania preparatu przez okres 2 miesięcy, wskazana jest miesięczna przerwa.

Środki ostrożności:

Preparat przeznaczony dla osób dorosłych, nie wskazany dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Opakowanie:

10 kapsułek twardych × 386 mg

cena detaliczna: około 25 zł

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony