Męskość pierwsza klasa o każdej porze roku

Niezależnie od najnowszych trendów kreowanych na pokazach mody, jakość życia seksualnego nigdy nie traci na aktualności i może być udana niezależnie od wieku.

Permen® to kompozycja wysokiej jakości składników aktywnych naturalnego pochodzenia, stworzona specjalnie dla poprawy jakości i długości erekcji oraz ożywienia i wzbogacenia życia seksualnego mężczyzn. Skład suplementu diety Permen® został skomponowany w oparciu o dane i badania naukowe.

Składniki Permenu® wykazują korzystny wpływ na erekcję i libido, stymulują intensywność doznań podczas stosunku i erekcję, zwłaszcza, gdy jest ona zbyt krótka lub niesatysfakcjonująca.

Regularne przyjmowanie (od 6-8 tygodni) preparatu korzystnie wpływa na utrzymanie sprawności seksualnej i satysfakcję z odczuwanych doznań.

W skład Permenu® wchodzą:

Tribulus terrestris – znany potocznie pod nazwą buzdyganek ziemny, wpływa na zwiększone wydzielanie testosteronu, regenerację organizmu oraz przyrost siły i masy mięśniowej, co wspomaga osiągnięcie i utrzymanie podniecenia seksualnego

L-arginina - wpływa na wzrost liczebności oraz ruchliwość plemników w nasieniu, a także jest jedyną substancją, z której w organizmie wytwarzany jest tlenek azotu – neuroprzekaźnik odpowiedzialny za reakcje seksualne, w tym podniecenie i doznania seksualne

Żeń-szeń koreański czerwony (Panax ginseng) - pomaga utrzymać wysoką sprawność fizyczną, stymuluje intensywność doznań podczas stosunku.

Bezpieczeństwo i sprawdzona skuteczność składników to główne atuty preparatu – co doceniło już tysiące mężczyzn, czyniąc go numerem 1* w Polsce.

Preparat zdobył także kilka prestiżowych wyróżnień, m.in. Nagrodę Zaufania Konsumentów Złoty Otis 2009 (jako najlepszy produkt, dostępny bez recepty, w kategorii „preparaty na potencję”) czy tytuł „Produkt Roku 2010”, nadany przez Farmaceutów (Wydawnictwo Świat Farmacji uznało Permen® najlepszym produktem, dostępnym bez recepty, w kategorii „preparaty wspomagające potencję”).

Cena: 30 tabl. – ok. 66 zł

Stosowanie: 1-2 tabletki dziennie podczas lub po posiłku, popijając wodą

Tags:
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony