Liderin – zawsze na wysokości zadania

Podobno w Dzień św. Walentego ptaki zaczynają łączyć się w pary, a Zakochani chętniej okazują uczucia podczas intymnych chwil we dwoje. Aby tego dnia uniknąć niepowodzeń i zwiększyć przyjemność z odczuwanych doznań podczas romantycznego tête-à-tête, warto wypróbować działanie preparatu Liderin®, który pomoże wzmocnić reakcję na bodźce i dodać seksualnego wigoru.

W Walentynki mężczyzna może czuć szczególną presję, aby stanąć na wysokości zadania wobec oczekiwań partnerki. Tego dnia, mimo wielu wrażeń i obowiązków zawodowych, nie można wymówić się zmęczeniem, bez narażenia się na afront i niepotrzebne pytania w stylu „Czy Ty mnie jeszcze kochasz? Czy wciąż Ci się podobam? A może masz romans?”. Dlatego mężczyźni, prowadzący intensywny tryb życia, są przepracowani i żyją pod presją czasu, mogą potrzebować szybkiego wsparcia, aby seks z partnerką przyniósł spełnienie i satysfakcję. Obecnie istnieje wiele sposobów na poprawę jakości seksualnych doznań, a jednym z nich jest nowy suplement diety o nazwie Liderin®, który w sposób dyskretny i szybki, a przede wszystkim bezpieczny, poprawi komfort intymnych doznań.

liderinUnikatowe, naturalne składniki preparatu mogą zwiększyć zdolność mężczyzny do uzyskania i utrzymania erekcji, co w konsekwencji prowadzi do poprawy jakości życia seksualnego, a nawet wpływu na wydłużenie czasu trwania stosunku. Substancjami odpowiedzialnymi za aktywne działanie suplementu są L-arginina i Pycnogenol® (Pinus Pinaster, pozyskiwany z kory sosny nadmorskiej). Kompozycja tych aktywnych składników została opatentowana w Stanach Zjednoczonych (pod nr 6.565.851). 3 tabletki, zażyte przynajmniej godzinę przed stosunkiem, wydłużają jego czas i zwiększają siłę erekcji.

L-arginina przyczynia się do wywołania i poprawy erekcji, jest  prekursorem tlenku azotu - cząsteczki, która odgrywa kluczową rolę w regulacji krążenia krwi poprzez jej wpływ na naczynia krwionośne.

Pycnogenol®, poprzez zwiększenie przepuszczalności naczyń włosowatych, ma wpływ na poprawę mikrokrążenia.

Dostarczając przeciwutleniaczy, preparat wspomaga ochronę naczyń krwionośnych przed uszkodzeniami następującymi w wyniku  ataku wolnych rodników, powstających na skutek stresu. Kombinacja obu składników zwiększa przepływ krwi w naczyniach, co w konsekwencji prowadzi m.in. do wzrostu potencji i erekcji penisa u mężczyzny.

Liderin® podnosi sprawność seksualną, przywraca pewność siebie oraz pomaga odzyskać przyjemność i satysfakcję z udanych kontaktów intymnych.

Sposób użycia: 3 tabletki przynajmniej 1 godzinę przed stosunkiem płciowym, popić wodą.

Opakowanie: 6 tabletek

Cena: ok. 59 zł

Producent: Walmark Sp z o.o.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony