STYL DOWOLNY MĘŻCZYZN - KAZAR
Wpisany przez Anna Wojsa   

Czas lata i wakacji pozwala mężczyznom na swobodę, stwarza duże możliwości eksperymentowania ze stylem, fasonem i kolorem.

W tym sezonie także mężczyzna może zmierzyć się z odważnym kolorem. Mocny neonowy odcień może zdominować całość ubioru lub stanowić efektowny akcent spokojnej stylizacji. Kolor łączy się niemalże na wszystkie sposoby. Ważne jest aby połączenie dawało efekt kontrastu, było nowatorskie i intrygujące.

Dla mniej odważnych panów, ceniących klasykę, doskonałym wyborem będzie styl marynistyczny, charakteryzujący się lekkością i swobodną elegancją. Jego kolorystyka koncentruje się wokół bieli, jasnych błękitów, beżu i granatu. Jak najbardziej warto tu zastosować charakterystyczny, klasyczny  deseń: biało granatowe paski.

Styl grunge’owy i rockowy także znajduje swoje odbicie w letniej garderobie. Buntownicze elementy ubioru, ćwiekowane ramoneski i trzewiki mogą się w dalszym ciągu doskonale prezentować, ale letnie upały i czas wakacji każe z nich chwilowo zrezygnować. Dlatego warto przenieść kolorystykę i wyznaczniki stylu na bardziej letnie elementy garderoby.

A poniżej prezentujemy nasze propozycje na najbliższe, upalne miesiące.

{gallery}kazar{/gallery}

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony