Nowa kolekcja oprawek dla mężczyzn Belutti Urban Jungle

Na zbliżający się sezon marka Belutti przygotowała wyjątkową kolekcję opraw okularowych „Urban Jungle”, dedykowaną poszukiwaczom miejskich przygód. Energetyczne kolory, unikalny design i intrygujące motywy roślinne zdobiące zauszniki tworzą niepowtarzalny klimat miejskiej dżungli. Kolekcja oprawek „Urban Jungle” idealnie akcentuje charakter i osobowość każdego mężczyzny.

Miejska dżungla to miejsce idealne dla łowców przygód. Można czuć się w niej swobodnie jak Bear Grylls - być w swoim żywiole i przeżyć przygodę życia. Aby czuć się pewnym siebie niczym lew w dżungli warto wyróżniać się, zachowując przy tym własny styl i image. Idealnym gadżetem podkreślającym niepokorny charakter każdego mężczyzny są okulary Belutti Urban Jungle!

beluttyWyjątkowa dbałość o detale i design pozwoliła marce Belutti stworzyć ponadczasową kolekcję, dzięki której mężczyźni będą mogli podkreślić swój styl na wiele sposobów. Cała kolekcja składa się z 27 starannie wyselekcjonowanych koloromodeli.

- Inspiracją do stworzenia kolekcji była miejska dżungla – nowoczesna i dzika – mówi Zuzanna Krasnodębska, stylistka marki Belutti. – Urban Jungle to oprawki z subtelnymi wzorami roślinnymi, które są widoczne jedynie pod odpowiednim kątem. Kolekcja zawiera modele dla indywidualistów lubiących wyróżnić się z tłumu, oraz bardziej stonowane kolorystycznie modele eleganckie – dodaje Zuzanna Krasnodębska.

beluttyNowa kolekcja Belutti jest stworzona dla mężczyzn ceniących sobie nie tylko wygląd, ale również wygodę i funkcjonalność. Wszystkie modele są ultralekkie i elastyczne, bowiem wykonano je z ze specjalnego materiału – grilamidu. Noski oprawek można dopasowywać
do indywidualnych potrzeb. Elastyczne zauszniki są odporne na uszkodzenia mechaniczne powstające przy zdejmowaniu i zakładaniu okularów.

Oprawki są dostępne w kilkuset renomowanych salonach optycznych w całej Polsce. Sugerowana cena oprawek wynosi 369 zł. Więcej informacji o kolekcji znajduje się na stronie www.belutti.com

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony