Polska wersja językowa miCoach.pl - wystartowała!
Szukasz sposobu, aby biegać szybciej i bardziej efektywnie? Wejdź na polską stronę miCoach.pl i w łatwy sposób poznawaj wszelkie funkcjonalności osobistego trenera miCoach Pacer!

Twój osobisty tłumacz - miCoach.pl

Na stronie www.miCoach.pl dowiesz się jak działa osobisty trener miCoach Pacer oraz inne urządzenia treningowe miCoach. Polski przewodnik www.miCoach.pl, w sposób jasny i łatwy, pomoże Ci zrozumieć stronę www.miCoach.com, służącą do rejestracji biegowego profilu i zaplanowania  treningu. Znajdziesz tam narzędzia, instrukcje oraz filmy video, w których lektor krok po kroku wytłumaczy Ci mechanizmy elektronicznego trenera. Teraz pozostaje Ci już tylko utworzyć swój profil na www.miCoach.com, wyznaczyć biegowy cel, i monitorować postępy. Czas zacząć trening!

miCoach Pacer – co mogę dla Ciebie zrobić?

Dla tego słyszalnego w czasie rzeczywistym elektronicznego trenera, nie jest ważne, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z bieganiem, czy ambitnie trenujesz do kolejnego maratonu. miCoach ułoży dla Ciebie odpowiedni plan treningowy, który Cię zmotywuje i pomoże poprawiać wyniki.

Jak to działa?

Na platformie internetowej miCoach.com podajesz swój zamierzony cel biegowy i dostajesz indywidualny program ćwiczeń. Podczas treningu miCoach Pacer podpowie Ci, kiedy przyśpieszyć lub zwolnić, a to dzięki łatwym do zrozumienia strefom koloru, bazującym na pracy pulsometru bądź krokomierza. Jeżeli lubisz ćwiczyć przy muzyce, miCoach Pacer będzie współpracował z Twoim odtwarzaczem mp3.

miCoach Pacer, cena: 619 PLN

Raport z treningu

W czasie biegu miCoach zbiera dane, takie jak: puls, przebyta odległość, czas biegu, tempo, spalone kalorie. Na tej podstawie na platformie internetowej miCoach.com otrzymasz pełną i dokładną ocenę treningu.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony