Przejmij kontrolę nad swoim biegiem adidas Supernova Men

Między zwycięstwem a przegraną jest bardzo cienka granica. Nie warto ryzykować pomyłką. Liczy się nie tylko forma, ale i odpowiednie wsparcie w postaci niezawodnego ubioru. Poznaj nową, udoskonaloną kolekcję adidas Supernova dla mężczyzn. Supernova w sezonie jesień-zima 2011 stawia na stabilizację i kontrolę na każdym kroku. Gotowy? Weź głęboki oddech i biegnij.

Pamiętasz, kiedy pierwszy raz postanowiłeś, że będziesz biegać tak jak ci, którym do tej pory jedynie zazdrościłeś kondycji? W końcu zrobiłeś pierwszy krok. Nie biegasz dla medali, ale dla siebie, żeby kontrolować formę i wiedzieć, że jesteś w stanie osiągnąć każdą metę. Marszem, truchtem, sprintem – najważniejsze, żeby dobiec z podniesionym czołem.

Eksperci marki adidas wiedzą co należy zrobić, żeby osiągnąć sukces - dobrze poznali potrzeby biegaczy. Na sezon jesień-zima 2011 stworzyli nową odsłonę kolekcji ubrań adidas Supernova oraz linię stabilizujących butów adidas Supernova Sequence 4, dla tych, którzy potrzebują maksymalnego komfortu i oparcia, bez utraty prędkości.

adidas Supernova Sequence 4 – większa stabilność, lepsza kontrola


Możesz spełnić swoje marzenie o tym, żeby długo pozostać w szczytowej formie. Potrzebujesz do tego nie tylko wybiegania wielu kilometrów, ale również obuwia które jest wygodne, pozwoli stopie stabilnie stąpać po ziemi i kontrolować każdą trasę.

Kompatybilne z osobistym trenerem adidas miCoach, obuwie Supernova Sequence 4, zostało zaprojektowane tak, aby spełnić Twoje oczekiwania. Dzięki systemowi aktywnej podeszwy środkowej ForMotion™, zachowasz kontrolę nad pionowymi i poziomymi siłami, działającymi na Twoją stopę w trakcie biegu. Dzięki temu upłynnisz etap przetaczania stopy i zminimalizujesz ryzyko wystąpienia kontuzji. Sprężysty materiał adiPrene®+ umieszczony w podeszwie środkowej, pod naciskiem ugina się, oddając energię. Wspomaga też naturalny ruch stopy i umożliwia lepsze wybicie się. Natomiast pro-moderator+ zapobiega nadmiernemu zapadaniu się stopy do wewnątrz podczas fazy przetaczania, czyli przed nadmierną pronacją. W miejscach, które są najbardziej narażone na nacisk, czyli wokół pięty, na grzbiecie stopy oraz po jej wewnętrznej i zewnętrznej stronie, zastosowany został system anatomicznie profilowanej piankowej wyściółki wewnątrz cholewy - GEOFIT™. Poprawia on stabilność w wyniku efektywniejszego i równomiernego rozprowadzenia sił nacisku na stopę.

adidas Supernova Graphic Tee - pełna harmonia


Pobiłeś kolejny rekord? Będzie jeszcze lepiej! Supernova Graphic Tee to koszulka, która w trakcie biegu oddycha razem z Tobą, pozwalając Ci tym samym na jeszcze większy komfort i lepsze wyniki. Bez względu na intensywność i długość ćwiczeń za utrzymanie optymalnej dla ciała temperatury, odpowiada system ClimaCool®. Maksymalną swobodę i precyzję ruchów podczas wzmożonej aktywności umożliwia technologia ForMotion™. Dodatkowym atutem koszulki są odblaskowe elementy, dzięki którym będziesz czuł się bezpieczniej podczas nocnych wypraw biegowych.

adidas Supernova 5 Baggy Short - wygoda przede wszystkim


Każdy powód, aby zacząć biegać jest dobry, podobnie jak każdy sposób, który pozwoli Ci czuć się maksymalnie komfortowo w stroju biegowym. Kompatybilne z osobistym trenerem adidas miCoach, krótkie spodenki adidas Supernova 5 Baggy Short, zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o wygodzie. Swobodę zagwarantuje Ci system wentylacji ClimaCool®, który odprowadza ciepło i wilgoć z powierzchni skóry. Technologia ForMotion™ ułatwi dynamiczne ruchy i umożliwi pełne wykorzystanie potencjału.

Cena:

Buty adidas Supernova Sequence 4 - 469 PLN

Spodenki krótkie adidas Supernova 5 Baggy Short – 179 PLN

Koszulka adidas Supernova Graphic Tee – 149 PLN

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony