miCoach na Xbox360 i PS3 od Techlandu

Techland, oficjalny partner firmy 505 Games w Polsce poinformował, że został dystrybutorem gry miCoach, która została stworzona na bazie współpracy z firmą adidas. Produkt zostanie wydany 13 lipca. Będzie dostępny na konsolę Xbox360 w cenie 179,90 zl oraz na PS3 w cenie 159,90 zł.

miCoach jest indywidualnym systemem treningowym przeznaczonym dla entuzjastów sportu i zdrowego trybu życia, zarówno kobiet i mężczyzn, w każdym wieku. Użytkownicy mogą planować swoje treningi, śledzić postępy, uzyskiwać opinię indywidualnego trenera w wybranej przez siebie dziedzinie sportu, takich jak piłka nożna, bieganie, koszykówka, tenis i wiele innych.

Połączenie systemu miCoach z grą komputerową na konsole Xbox 360 z Kinect oraz Play Station 3 z użyciem Move, zaowocowało  intuicyjnym, dającym więcej możliwości technicznych i treningowych, programem sportowym. Dzięki możliwościom konsol nowych generacji, gracz przenosi się do cyber świata i ćwiczy z prywatnym instruktorem, w którego wcielają się autentyczne gwiazdy jak Jose Mourinho czy Andrea Petkovic. Do dyspozycji oddano ponad 400 ćwiczeń, które poprawiają kondycję, wydolność organizmu i technikę w wybranej dziedzinie sportowej.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni mogąc udostępnić polskim klientom tak świetny produkt, jakim jest miCoach. Sport i dbanie o kondycję zyskało w obecnych czasach na popularności. Możliwość odbywania treningu z ulubioną gwiazdą sportową jest nie tylko przyjemnością, ale też staje się wymiernym efektem, którym jest osiąganie coraz lepszych wyników.” – komentuje Anna Anisimowicz, Manager ds. PR Wydawnictwa.

miCoach umożliwia milionom ludzi na całym świecie rozszerzanie swoich programów treningowych i dzielenie się swoimi osiągnięciami ze znajomymi. Podczas treningu graczowi towarzyszy 18 gwiazd sportu z 6 różnych dyscyplin. Są to m.in. Kaka, Dwight Howard, Manuel Neuer, Jessica Ennis, Jose Mourinho, Ana Ivanovic, Will Genia czy Eric Berry.

Deweloperem odpowiedzialnym za powstanie gry na licencji firmy adidas jest brytyjska firma Chromativity (dawniej znana pod nazwą Lightning Fish Games).

Więcej informacji na temat miCoach:

www.micoach.com

oraz w najnowszym trailerze:

http://www.youtube.com/watch?v=Dey439XRekw&feature=youtu.be

miCoach będzie dostępny na rynku już 13 lipca, na platformę Xbox 360 w cenie 179,90 zł i PS3 w cenie 159,90 zł.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony