Pełna przyczepność w każdym terenie z adidas Response

Zapomnij o monotonii, zapomnij o asfalcie. Przed Tobą terenowy bieg z adidas Response! Kiedy biegniesz w terenie, Twoje reakcje muszą być szybkie i maksymalnie precyzyjne – od tego zależy czy osiągniesz sukces. Response znaczy reakcja.

Bieg w terenie to coś więcej niż pokonywanie kilometrów. To bliski kontakt z przyrodą oraz okazja do jeszcze lepszego poznania własnych możliwości. Kolekcja adidas Response sprawi, że pewnie i bezpiecznie pokonasz każdy teren. Przypomnij sobie radość z biegania pomiędzy drzewami i kamieniami. Buty Response Trail 18 M z podeszwą zewnętrzną TRAXION® sprawdzą się w wymagającym terenie, gdy potrzebujesz największej kontroli podłoża i maksymalnej przyczepności. Zastosowane w podeszwie zewnętrznej wystające gumowe elementy sprawią, że poprawisz zwrotność
i szybkość oraz unikniesz niekontrolowanych poślizgów.

Kontrolę nad pionowymi oraz poziomymi siłami działającymi na stopę podczas biegu zachowasz dzięki systemowi ForMotion™. Etap przetaczania staje się płynny, a podeszwa w każdym terenie błyskawicznie adaptuje się do podłoża. ForMotion™ minimalizuje również obciążenia stawów i zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji. System adiPrene®+ to sprężysty materiał umieszczony w podeszwie środkowej, który pod naciskiem ugina się oddając energię. Wspomaga naturalny ruch stopy, umożliwia lepsze wybicie się oraz minimalizuje ryzyko kontuzji przedniej części stopy.

adidas Response 18 M są dodatkowo wspomagane przez TORSION® SYSTEM, który wspiera stopę w jej naturalnych ruchach skrętnych i pomaga w odpowiednim dopasowaniu buta do podłoża. Buty do biegania w terenie są narażone na szybsze zużycie. Nadzywaczajnie trwała odmiana gumy adiWEAR® chroni podeszwę przed ścieraniem oraz nadmiernym zużyciem, a także zapewnia odpowiednią przyczepność i elastyczność. Buty są kompatybilne z osobistym elektronicznym trenerem adidas miCoach, dzięki któremu możesz dopasować plan treningowy do indywidualnych potrzeb i realizować własne biegowe cele.

W czasie jesiennych treningów, szczególnie gdy biegasz w terenie, potrzebujesz chroniącej przed chłodem odzieży. Bluza Response XX ICON Hooded, dzięki zastosowaniu systemu ClimaWarm™, zatrzymuje ogrzane powietrze blisko ciała, jednocześnie odprowadzając wilgoć. Dzięki temu, ryzyko utraty energii przy niskich temperaturach zostaje zminimalizowane.

Zastosowany w bluzie system ForMotion™ zapewnia maksymalną swobodę i precyzję ruchów oraz ułatwia dynamiczne ruchy. Każdy element bluzy Response XX ICON Hooded jest dopracowany – rękawy są specjalnie wyprofilowane, aby można było w nich schować dłonie, kaptur, w razie niepogody, ochroni głowę przed utratą ciepła, a kieszonka pozwoli w wygodny sposób transportować przydatne drobiazgi.

Dopełnieniem stroju są legginsy Response Drei Streifen Long Tight, dzięki którym żadna przeszkoda w terenie nie powstrzyma Twojego biegu. Uszyte z tkaniny ClimaLite® legginsy utrzymują ciało suche przez odprowadzanie potu do ich zewnętrznej warstwy. System ClimaCool® zapewnia optymalną wentylację, a ForMotion™ umożliwi szybką, niczym nieograniczoną reakcję ruchową przy każdej przeszkodzie.

W czasie jesiennych terenowych treningów zmienia się podłoże, otoczenie i tempo biegu, a Twoje reakcje muszą być wciąż tak samo szybkie. Zachowaj pełną przyczepność oraz kontrolę nad biegiem z adidas Response.

Ceny:

Buty Response Trail 18 M – 399 PLN

Bluza Response XX ICON Hooded – 129 PLN

Legginsy Response Drei Streifen Long Tight – 179 PLN

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony