DREMEL TRIO - dedykowane narzędzie dla praktycznych mężczyzn

Lubisz domowe wyzwania ze śrubką i młotkiem w ręku? A może niedługo czeka Cię samodzielny remont kuchni, a wraz z nim instalacja kontaktów w ścianach, przycinanie glazury, odnawianie drewnianych krzeseł i reszta drobiazgów, do których potrzeba całego magazynku z ciężkim sprzętem? Potrzebujesz wyrzynarki, frezarki i szlifierki? Możesz mieć to wszystko w jednym narzędziu Dremel TRIO!

 

dremelPrace w domu zwykle kojarzą się z wielkim bałaganem i niekończącymi się poprawkami, dlatego tak niechętnie się za nie zabieramy. Mając w domu pomocnika takiego jak Dremel TRIO, zaczniesz częściej myśleć o zmianach i będziesz szukał pretekstu, by móc go użyć!

Dremel TRIO to wielofunkcyjne narzędzie, które rozwiąże wszystkie domowe problemy. Jest uniwersalne, kompaktowe i lekkie, a przy tym oferuje dużą moc! Dremel TRIO posiada system do cięcia spiralnego 3 w 1 umożliwiający wykonywanie cięć, szlifowanie i frezowanie!

{gallery}dremel{/gallery}

Wyróżnia się także wyjątkową ergonomią, posiada dwupozycyjny uchwyt i regulację prędkości obrotowej, która umożliwia dostosowanie optymalnej prędkości do pracy w różnych materiałach. Dzięki technologii cięcia rotacyjnego 360°, narzędzie umożliwia wykonanie szybkich cięć wgłębnych a także odręcznych w drewnie, tworzywach sztucznych, płytach gipsowo-kartonowych, metalu oraz płytkach ceramicznych. Ważnym atutem jest możliwość cięcia po dowolnej, nawet bardzo skomplikowanej w swoim kształcie krzywej, w sposób precyzyjny i gwarantujący gładkie krawędzie. W zestawie z TRIO znajdują się przystawki poprawiające jakość cięcia po prostej i po okręgu, jak również komplet dedykowanego osprzętu do cięcia, szlifowania i frezowania.

Dzięki temu będziesz mógł wykonać swój projekt od początku do końca. Wybierz Dremel TRIO, który pomoże Ci zrealizować nawet  najbardziej pokręcone projekty!

Sugerowana cena detaliczna Dremel TRIO: 585 PLN

Więcej informacji na stronie http://www.dremeleurope.com/pl

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony